Bonusy I Oferty Promocyjne Najlepszych Bukmacherów W Polsce

Jeśli mielibyśmy za zadanie określić jedną rzecz, która ma największy wpływ zarówno na decyzje podejmowane przez graczy jak i działania samych bukmacherów, z pewnością powiedzielibyśmy, że są to bonusy i oferty specjalne. Jeżeli tylko są one poprawnie zorganizowane i odpowiednio reklamowane, w znaczącym stopniu przyczyniają się do sukcesu danego bukmachera, jak i zachęcają do gry większą liczbę użytkowników.

Bonusy mogą się od siebie w znaczącym stopniu różnić, szczególnie pod względem warunków oraz grupy osób, do której są skierowane. Ogromny wybór bukmacherów oraz ilość dostępnych ofert potrafią przyprawić o zawrót głowy. Jak więc znaleźć najlepszą promocję? Który bonus wykorzystać? Jak przebiega proces aktywacji bonusu? Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz w niniejszym poradniku. Zapoznaj się na najlepszymi bonusami bukmacherskimi i ofertami specjalnymi już dziś!

Bukmacherzy z najlepszymi bonusami dla zakładów

Najnowsza Aktualizacja 15 / 06 / 2024
BUKMACHER ODWIEDŹ
Etoto
8/10
Odbierz Bonus Przeczytaj Recenzję
Betclic
7/10
Odbierz Bonus Przeczytaj Recenzję
*Obowiązują warunki I zasady

Jak Otrzymać Bonus Oraz Jak Go Aktywować?

Na szczęście dla grających, zarówno przyznawanie jak i aktywacja bonusów są procesami relatywnie prostymi. Kierowane są one głównie do osób początkujących, dopiero co rozpoczynających swoją przygodę z hazardem. Mają na celu zachęcenie do dalszej gry i nagrodzenie użytkownika.

Bonusy oraz oferty promocyjne mogą mieć różną formę, ograniczoną jedynie wyobraźnią samego bukmachera. Część z nich będzie przyznawaną automatycznie, inne jako nagroda za pomocą wiadomości e-mail lub za pośrednictwem specjalnego kodu. Bardzo często bukmacherzy reklamują się również za pomocą mediów społecznościowych, kusząc potencjalnych użytkowników właśnie takimi ofertami specjalnymi.

Pamiętaj - bonusy nie są obowiązkowe. Niemniej jednak, ze względu na to, jak wiele korzyści potrafią przynieść są one jak najbardziej zalecane. Bukmacher, jak każda inna firma, nastawiony jest na zysk. Dlatego też bonusów i ofert promocyjnych nie należy mylić z darmowymi pieniędzmi – charakteryzują się one ściśle określonymi warunkami oraz ograniczeniami. Które z nich są najbardziej popularne?

Bonusy Powitalne Dla Nowych Graczy

Nie ma praktycznie bukmachera, który nie oferowałby bonusu powitalnego dla nowych graczy. Ma on głównie na celu zachęcenie grającego do utworzenia konta w danym serwisie oraz - co najważniejsze dla bukmachera – dokonania wpłaty. Wyróżniać go mogą rozliczne formy oraz ewentualne ograniczenia.

Bonus Za Wpłatę

Bonus za wpłatę

Najczęściej spotykanym oraz najbardziej popularnym bonusem jest bonus za dokonaną wpłatę, aktywowany automatycznie podczas dokonywania pierwszego depozytu w danym serwisie. Często uważany również za fundamentalny powód, dla którego gracze otwierają nowe konto. Jeżeli zostanie on odpowiednio wykorzystany, przynieść może znaczące korzyści.

Najczęściej ma on postać procentowego bonusu do wpłaconej kwoty oraz posiada górny limit wysokości. Na przykład wpłacając 500 zł, bukmacher może podwoić Twoje pieniądze dwu- a nawet trzykrotnie. Niestety, część z takich bonusów charakteryzuje się również pewnymi ograniczeniami, które mogą w znaczącym stopniu utrudnić wypłacenie pieniędzy. Szczególnie należy wystrzegać się warunku obrotu, który czasami narzucony może być nawet na całość danego depozytu i kwotę bonusową. Pamiętaj - zawsze czytaj warunki i zasady realizacji danego bonusu. Dzięki temu unikniesz przykrych niespodzianek.

Bonus Powitalny

Bonus powitalny

Ma on charakter podobny do bonusu za wpłatę. Bonus powitalny otrzymać może każda osoba rejestrująca nowe konto użytkownika w danym serwisie. Bonusy takie są szczególnie popularne i atrakcyjne wśród grających, ponieważ sprawiają one wrażenie darmowych zakładów. Niestety, jak to już bywa w życiu - jeżeli coś wygląda zbyt dobre, żeby było prawdziwe, prawdopodobnie tak właśnie jest. W przypadku bonusów powitalnych ich największą pięta achillesową są bardzo restrykcyjne warunki obrotu, które potrafią ograniczyć możliwość wypłacenia ewentualnej wygranej.

Darmowe Zakłady

Darmowe zakłady

Kolejnym, bardzo popularnym rodzajem bonusu są darmowe zakłady. Kwestią, która je wyróżnia są przede wszystkim proste zasady i niewielkie ograniczenia. Bonus polega na gwarancji zwrotu całej kwoty danego zakładu w przypadku, gdy przegramy. W takim sposób osoba grająca nie ryzykuje żadnych pieniędzy, a w przypadku wygranej – wygrana prawdopodobnie wolna będzie od warunku dokonania określonego obrotu.

Porównanie Najlepszych Bukmacherów
Etoto
 • Atrakcyjny bonus powitalny
 • Bogata oferta zakładów na żywo
 • Metody Wpłaty
 • Visa
 • Mastercard
 • Przelewy24
 • BLIK
 • Dotpay
8/10

Ocenione przez 219 użytkowników

Bonus powitalny:

200 zł

Betclic
 • Atrakcyjna oferta zakładów na żywo
 • Dostęp do klubu VIP i dodatkowych wydarzeń
 • Metody Wpłaty
 • Visa
 • Mastercard
 • Entropay
 • Trustlty
 • ecoPayz
7/10

Ocenione przez 179 użytkowników

Bonus powitalny:

200 zł

*Do każdej oferty ma zastosowanie regulamin warunków i zasad.

Na Co Należy Zwrócić Uwagę Podczas Korzystania Z Bonusów Dla Nowych Graczy?

 1. Warunek Obrotu

  Pamiętaj, aby każdorazowo sprawdzić, czy dany bonus posiada warunek obrotu, a jeżeli tak – to jaki on jest. Warunek obrotu określa ile razy należy ponownie obrócić wygraną, aby możliwe było wypłacenie pieniędzy. Ogólnie rzecz biorąc, standardem jest warunek obrotu wynoszący x3, jednak część bukmacherów próbować będzie naciągnąć Cię na x5, oferując atrakcyjniejsze kwoty. Pamiętaj, warto jest wybrać mniejszą kwotę, byle warunek obrotu był jak najniższy.

  Pamiętać również należy, że warunek obrotu obowiązywać może jedynie kwotę bonusową lub całość depozytu. Wystrzegać należy się szczególnie bonusów obejmujących całą zdeponowaną kwotę, ponieważ uniemożliwiają one wypłatę pieniędzy, które wpłaciłeś osobiście.

 2. Okres Ważności

  Otrzymany bonus posiada również będzie okres ważności, po upływie którego bezpowrotnie przepadnie. Zazwyczaj większości z nich ważna jedynie przez parę dni. W przypadku gdy upłynie okres ważności, musisz liczyć się nie tylko z utratą całego bonusu, ale również i związanych z nim wygranych.

 3. Minimalny Kurs

  Równie ważnym aspektem są kursy minimalne, dla których dany bonus może zostać aktywowany. Część bukmacherów posiadać może ograniczenia co do minimalnego kursu, co może uniemożliwić skorzystanie z bonusu, gdy przez nieuwagę dokonasz zakładu, który nie mieści się w ramach danej promocji. Zazwyczaj na bonusy obowiązuje zakres kursów od 1.40 do 2.00.

 4. Wybrane Metody Wpłaty

  Istnieje również prawdopodobieństwo, że bonus, który otrzymałeś może być aktywowany jedynie przy wyborze danej formy wpłaty pieniędzy. Zazwyczaj jest to karta kredytowa lub bezpośredni przelew bankowy. Jeśli nie zapoznasz się dokładnie z warunkami danej promocji, okazać się może że pieniądze, które właśnie wpłaciłeś nie są objęte promocją.

 5. Kody Promocyjne

  Część bonusów wymaga aktywacji przy użyciu specjalnego kodu, który należy wpisać w odpowiednie pole na stronie. Zawsze dokładnie sprawdzaj ciąg znaków oraz upewnij się, że został on zaakceptowany przez system. Warto jednak w tym miejscu nadmienić, że praktyka taka staje się coraz mniej popularna. Bardzo możliwe jest, że w przyszłości zniknie całkowicie.

 6. Aktywuj Konto

  Rejestrując nowe konto, nie zapomnij również o jego aktywacji. Zazwyczaj, jest to warunek konieczny do uzyskania dostępu do wszystkich oferowanych przez bukmachera funkcjonalności, bonusów oraz ofert specjalnych. Link aktywacyjny zawarty jest zazwyczaj w wiadomości e-mail, która wysyłana jest automatycznie po uprzednim podaniu danych osobowych.

Inne Najczęściej Spotykane Typy Bonusów

Przyznać w tym miejscu trzeba, że charakter bonusu ograniczony jest jedynie wyobraźnią danego bukmachera. Niemniej jednak, wyodrębnić można również kilka innych, nieco mniej popularnych promocji przewidzianych dla zarówno nowych jak i stałych użytkowników.

Bonusy Mobile

Bardzo często natknąć się można na tak zwane bonusy mobilne, które to przyznawane są użytkownikom urządzeń i aplikacji mobilnych wspieranych przez danego bukmachera. Do najpopularniejszych z nich należą te dedykowane systemom operacyjnym Android oraz iOS.

Bonus Na Inne Usługi

Jeśli dany serwis posiada również inną usługę (na przykład kasyno), wysoce prawdopodobne jest, że oferuje użytkownikom bonus także na nią. Korzystając z niego otrzymać możesz darmowe spiny na daną grę w kasynie po uprzednim dokonaniu wpłaty na konto bukmacherskie powiązane z serwisem.

Bonusy Za Polecenie

Często spotykany jest także bonus za polecenie, który bazuje na przyznawaniu dodatkowych funduszy lub innych korzyści w przypadku, gdy osoba rejestrująca nowe konto zrobi to z polecenia innego użytkownika. W takim przypadku nagradzany jest zarówno sam użytkownik, jak i osoba go polecająca.

Bonus Na Specyficzne Rynki

Bonus ten otrzymać możesz na specyficzne rynki, na przykład – na zakłady „na żywo”. Mogą mieć one różną formę, jednak najczęściej spotykaną jest oferta darmowych zakładów.

Cashback

W zależności od tego jak dużo pieniędzy przeznaczasz na zakłady, opcja Cashback polegająca na zwrocie części wydanych pieniędzy okazać się może jedną z najlepszych funkcji danego serwisu. Zazwyczaj nie musi on być aktywowany.

Zakłady Bukmacherskie: Kluby VIP Oraz Korzyści Wynikające Z Uczestnictwa

Głównym celem organizowania przez bukmacherów klubów VIP jest chęć nagrodzenia oraz zachęcenie do dalszej gry najbardziej aktywnych graczy. Występują one w wielu różnych formach. Co więcej, nie wszyscy bukmacherzy posiadają je w swojej ofercie. Dlatego też, jeśli jesteś osobą, która dużo obstawia oraz generuje znaczny obrót, koniecznie otwórz konto u bukmachera, który umożliwi Ci dołączenie do klubu VIP.

Programy bukmacherskie VIP oferują użytkownikom specjalne korzyści. Mogą się one od siebie różnić w zależności od tego z jakich usług korzystasz oraz u jakiego bukmachera posiadasz konto. Najprościej mówiąc, gracz zyskuje tym więcej, im częściej obstawia.

Jeśli chcesz skorzystać z takiej oferty upewnij się, że jedynym warunkiem otrzymania punktów lojalnościowych jest obstawianie i że nie występują żadne wymogi dodatkowe. Często oferowany użytkownikom jest również system polegający na poziomach. Im więcej i częściej obstawiasz, tym wyższy poziom możesz osiągnąć. To z kolei przekłada się na większą ilość punktów lojalnościowych lub korzyści.

Porównaj tych bukmacherów
Betclic vs Etoto
Cotygodniowe promocje
Minimalna kwota wpłaty, aby uzyskać bonus
Ograniczenia dotyczące metod płatności w celu otrzymania premii
„Turnover” pierwszej kwoty, aby otrzymać bonus powitalny
*Obowiązują warunki I zasady! Odwiedź stronę bukmachera, aby uzyskać więcej informacji

Większe Limity

VIP

Ze względu na to, że gracze VIP zazwyczaj obstawiają duże kwoty i robią to często, bukmacherzy online oferują im zwiększone limity wpłat i wypłat, jak i również o wiele większe kwoty maksymalne zakładów.

Możliwość Wymiany Punktów Na Gotówkę

VIP

Otrzymywane punkty niejednokrotnie wymienić można na gotówkę, dzięki czemu możliwy jest dodatkowy zwrot inwestycji, co pozwa na dalsze obstawianie bez konieczności inwestowania dodatkowych pieniędzy.

Bonusy Dla Depozytów VIP

VIP

Gracze długoterminowi są szczególnie zainteresowani tym właśnie typem bonusu. Polega on na przyznawaniu dodatkowych funduszy, w przypadku dokonania depozytu pieniędzy przez gracza VIP. Bonus taki charakteryzuje się minimalną ilością obostrzeń, dzięki czemu wpłata jest znacznie łatwiejsza.

Cashback VIP

VIP

Podobnie jak w przypadku standardowego Cashback, funkcja Cashback VIP pozwala na zwrot części wydanych pieniędzy. W tym przypadku jednak, osoby posiadające status VIP otrzymać mogą o wiele zwroty, niedostępne dla niedzielnych graczy.

Czym Należy Się Sugerować Poszukując Najlepszych Bonusów?

Wyszukanie korzystnej oferty promocyjnej nie jest tak proste jak mogłoby się wydawać i zależy od wielu czynników. Należy mieć na uwadze, że duży, popularny bukmacher nie będzie kusił graczy nadmiernie korzystnymi ofertami. Zazwyczaj bukmacher taki skorzysta z przewagi, jaką daje mu dobra pozycja na rynku oraz ilość użytkowników.

Całkowicie inaczej do graczy podchodzą nowi bukmacherzy, którzy nie posiadają jeszcze ugruntowanej pozycji na rynku. W takim przypadku oferowane bonusy mogą być naprawdę atrakcyjne, gwarantując wiele korzyści oraz wyróżniając się na tle konkurencyjnych ofert.

Nowe serwisy powstają praktycznie co chwilę, jednak pod uwagę należy wziąć fakt, że część z nich nie jest do końca uczciwa. Pamiętaj, jeśli coś wygląda zbyt dobrze, żeby było prawdziwe, prawdopodobnie tak jest. Przez skorzystaniem z takiej „okazji” koniecznie upewnij się, czy dany serwis jest bezpieczny oraz co najważniejsze – czy posiada odpowiednie licencje pozwalające mu prowadzić działalność w Polsce. Jeśli tego nie zrobisz, okazać się może, że padniesz ofiarą oszustwa, a ze względu na to, iż dany serwis nie jest licencjonowany, otrzymanie pomocy i wyegzekwowanie pieniędzy będzie graniczyć z cudem.

UZYSKAJ IDEALNE DOPASOWANIE

Podsumowanie

Wiele osób postrzega bonusy i oferty promocyjne jako darmowe fundusze. Tak naprawdę okazuje się, że nie wszystko złoto co się świeci. Nie istnieje bonus, który byłby w pełni darmowy. Jeśli wybierzesz bonus pozwalający Ci wygrać dużą kwotę, musisz być przygotowany na wiele ograniczeń oraz warunków, które będziesz musiał spełnić zanim możliwa będzie wypłata „darmowych” pieniędzy.

Bonusy cieszą się ogromną popularnością oraz od lat stanowią jeden z głównych powodów rejestracji nowych kont przez użytkowników. Niemniej jednak, z uwagi na ich ogromną ilość, początkujący gracz może mieć problemy z wybraniem odpowiedniej promocji oraz upewnieniem się, czy bonus faktycznie został przyznany. W ramach niniejszego artykułu, oferty podzielone zostały na wiele kategorii, co w znaczącym stopniu ułatwi nawigację pomiędzy dostępnymi ofertami i wybranie tej najodpowiedniejszej.

Pamiętaj, praktycznie każdy bonus posiada nie tylko zalety, ale również wady. Nigdy nie brak osób, które zaskakuje, że dodatkowe fundusze nie zostały przyznane, jednak one same nie pokusiły się o przeczytanie regulaminu. Jeśli nie chcesz dołączyć do tego grona, koniecznie dokładnie czytaj warunki korzystania z bonusów i ofert promocyjnych.

Po zestawieniu ze sobą wad oraz zalet takich rozwiązań, okazuje się, że praktycznie zawsze warto skorzystać z nadmienionych ofert. Rzadko gracz cokolwiek ryzykuje. Po drugie – w rękach doświadczonego użytkownika, bonusy oraz oferty promocyjne oferowane przez bukmacherów przynieść mogą naprawdę wiele korzyści.

Porównaj najlepszych bukmacherów spełniających te kryteria
Najlepsza dostępna aplikacja
Etoto
 • Atrakcyjny bonus powitalny
 • Bogata oferta zakładów na żywo
 • Oferta mobilna dostępna na iOS i Android
Pokaż mi Etoto Etoto Recenzję
Najlepsze oferty
Etoto
 • Atrakcyjny bonus powitalny
 • Bogata oferta zakładów na żywo
 • Oferta mobilna dostępna na iOS i Android
Pokaż mi Etoto Etoto Recenzję
Najlepsza strona mobilna
Betclic
 • Atrakcyjna oferta zakładów na żywo
 • Dostęp do klubu VIP i dodatkowych wydarzeń
 • Aplikacja mobilna - iOS i Android
Pokaż mi Betclic Betclic Recenzję
Najlepsze wsparcie
Etoto
 • Atrakcyjny bonus powitalny
 • Bogata oferta zakładów na żywo
 • Oferta mobilna dostępna na iOS i Android
Pokaż mi Etoto Etoto Recenzję
*Do każdej oferty ma zastosowanie regulamin warunków i zasad.
top