Neteller: Bezpłatny portfel elektroniczny dla graczy i nie tylko

Neteller logo

Stworzony w roku 1999, już od prawie dwóch dekad Neteller (wraz z obsługą przez Paysafe Financial Services Limited) jest wyznacznikiem jak powinny wyglądać płatności online. Zaufany przez handlowców, jak i konsumentów, usługi oferowane przez tę platformę obejmują już ponad 200 krajów na całym świecie.

To, co charakteryzuje tę platformę to szybkie, proste i bezpieczne płatności. Jako jedna z największych firm tego typu na świecie, bukamcher przetwarza każdego roku transakcje opiewające na miliardy złotych. Mottem serwisu jest niesienie pomocy swoich klientom w przekazie pieniędzy, gdzie muszą one dotrzeć bezpiecznie i prywatnie – alternatywnie dla metod tradycyjnych, które mogą być niewspierane w danych regionach.

Neteller to nie tylko bardzo atrakcyjna oferta usług finansowych, ale również i maksimum bezpieczeństwa. Firma ma autoryzację Brytyjskiego Urzędu Nadzoru Finansowego, utrzymując tym samym najwyższe standardy wszystkich swoich usług.

Bukmacherzy, którzy zapewniają płatności Neteller
Najnowsza Aktualizacja 23 / 05 / 2024
BUKMACHER MIN.
DEPOZYT
MAX.
WYPŁATA
WYPŁATA PLAY
Etoto 1 zł 100,000 zł Natychmiast Zagraj teraz Etoto Recenzję
Betclic €10 €10,000 Natychmiast Zagraj teraz Betclic Recenzję
*Obowiązują warunki I zasady; 18+;

Oferta Neteller Polska, opłaty oraz oferowane usługi

Neteller posiada bogatą ofertę usług, sprawiając, że nawet wymagająca osoba znajdzie coś dla siebie. Co więcej, otwarcie konta w tym serwisie jest całkowicie bezpłatne oraz bardzo proste. Jeśli zainteresowany jesteś ofertą portfeli elektronicznych, koniecznie zapoznaj się z tym, co do zaoferowania posiada ten serwis.

Płatności online

Neteller płatności online

Najważniejszą funkcją serwisu jest oferta płatności online możliwych do zrealizowania w tysiącach stron internetowych, a nawet tam, gdzie nie są dostępne płatności za pomocą kart kredytowych. Dzięki swojej dużej popularności, serwis ten wspiera wiele zakładów bukmacherskich. Jeśli jesteś graczem, lubisz obstawiać oraz cenisz sobie wysoki poziom bezpieczeństwa, serwis okazać się może jedną z najlepszych dostępnych tego typu ofert na rynku.

Net+ MasterCard

Net+ Mastercard

Wychodząc na wprost oczekiwaniom swoich klientów, firma posiada również ofertę przedpłaconych kart MasterCard, które pozwolą Ci na dokonywanie płatności bez względu na to, gdzie się znajdujesz. Jak otrzymać możesz taką kartę? Wystarczy otworzyć konto w serwisie, uzupełnić swoje dane osobowe oraz zlecić otrzymanie karty. Po paru dniach kartę otrzymasz na podany podczas rejestracji adres. Od momentu aktywacji karty będziesz mógł ją swobodnie używać oraz dokonywać płatności gdziekolwiek zechcesz (tak długo, jak posiadasz dodatni bilans na swoim koncie Neteller).

To, co wyróżnia Neteller na tle konkurencji, to również oferta kart wirtualnych. Największą zaletą takiego rozwiązania jest to, że dostępne są one natychmiast, parę sekund po otwarciu konta Neteller. Co więcej, karty wirtualne charakteryzują się zwiększonym poziomem bezpieczeństwa oraz możliwością posiadania do ośmiu kart jednocześnie, każdą dedykowaną do innej waluty.

Kryptowaluty

Edną z większych zalet serwisu Neteller jest również możliwość obracania najbardziej popularnymi kryptowalutami: Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin oraz Ether

Zdecydowanie jedną z większych zalet serwisu Neteller jest również możliwość obracania najbardziej popularnymi kryptowalutami: Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin oraz Ether. Neteller pozwala na zakup, sprzedaż oraz depozyt tych kryptowalut, ale należy liczyć się z dodatkowymi opłatami (czasami wynoszą one aż do 3% wartości).

Strefa VIP

Neteller strefa VIP

Wychodząc na wprost oczekiwaniom swoich najbardziej wymagających klientów, Bukmacher przygotował dedykowaną oraz bardzo atrakcyjną ofertę przeznaczoną jedynie dla najbardziej aktywnych użytkowników tego serwisu. Będąc jej członkiem otrzymasz dostęp do wielu kont jednocześnie (dla każdej waluty, w której prowadzisz operacje), dostęp do VIP czatu (czynnego całodobowo). Co więcej, każdy klient VIP otrzyma również szereg zniżek, możliwość wypłat następnego dnia po zleceniu oraz wysokie limity transakcji.

Jakie wymagania należy spełnić? Najniższy poziom (Bronze) dostępny jest już w przypadku posiadania obrotów na przynajmniej $10 000 rocznie. Dostępnych jest aż pięć różnych poziomów, a każdy z nich charakteryzuje się coraz to bardziej atrakcyjnymi zniżkami.

Aplikacja mobilna

Neteller aplikacja mobilna

Jeśli jesteś użytkownikiem, który chce być ze swoimi wydatkami na bieżąco, aplikacja mobilna oferowana przez Neteller będzie dla Ciebie świetnym rozwiązaniem! Pozwala ona na nie tylko podglądnięcie swojej historii transakcji, ale również na depozyt oraz wypłatę środków ze swojego konta. Co więcej, aplikacja mobilna Neteller pozwoli Ci na łatwe przelewy na inne konta w serwisie. Jedyne co musisz podać to adres e-mail oraz wysokość kwoty. Wysłane pieniądze zdeponowane zostaną w mgnieniu oka.

Neteller: czy warto zaufać? Bezpieczeństwo usług w serwisie

Czy warto zaufać serwisowi? Zdecydowanie tak! Firma jest jednym z najbardziej zaufanych platform finansowych na świecie. Posiadając najnowocześniejsze narzędzia do walki z praniem brudnych pieniędzy oraz wysokie standardy bezpieczeństwa, Neteller jest zdecydowanie jednym z lepszych rozwiązań dla osób ceniących sobie wysoki poziom bezpieczeństwa.

Bez względu na to, czy planujesz korzystać jedynie z płatności online, karty przedpłaconej lub obracać kryptowalutami – Neteller gwarantuje maksymalny poziom bezpieczeństwa. Posiadając autoryzacje Brytyjskiego Urzędu Nadzoru Finansowego, Neteller to strzał w dziesiątkę!

Porównaj tych bukmacherów
Betclic vs Etoto
Cotygodniowe promocje
Minimalna kwota wpłaty, aby uzyskać bonus
Ograniczenia dotyczące metod płatności w celu otrzymania premii
„Turnover” pierwszej kwoty, aby otrzymać bonus powitalny
*Obowiązują warunki I zasady! Odwiedź stronę bukmachera, aby uzyskać więcej informacji

Neteller Polska: Co lepsze – Neteller czy Skrill?

Jeśli zainteresowany jesteś posiadaniem portfela elektronicznego, prawdopodobnie zastanawiasz się która oferta jest lepsza: Neteller czy Skrill. Jeśli zdaje Ci się, że w gruncie rzeczy wydają się one bliźniaczo podobne – jest w tym ziarno prawdy. Ze względu na bardzo wysoką konkurencję, oferty często różnią się jedynie subtelnymi różnicami: wysokością opłat oraz liczbą wspieranych serwisów. Wybierając odpowiednią dla siebie kieruj się przede wszystkim tym, co czego będzie Ci dany portfel elektroniczny potrzebny.

Jeśli jesteś osobą, która dużo obstawia oraz potrzebuje portfela elektronicznego głównie do deponowania oraz wypłaty środków z tego typu serwisów, przede wszystkim, sprawdź, które z nich wspierane są przez Twoje ulubione platformy. Warto jest również zwrócić uwagę na koszty oraz obecną sytuację danego serwisu. To który z nich będzie lepszy, jest w gruncie rzeczy decyzją subiektywną.

Podsumowanie

Wybranie odpowiedniego portfela elektronicznego to bardzo ważna decyzja, która, jeśli dobrze podjęta, pozwoli zaoszczędzić Ci nie tylko pieniądze, ale również i wiele problemów. Decydując się na wybór odpowiedniego serwisu, przede wszystkim zwróć uwagę na poziom bezpieczeństwa, oferowane usługi, kompatybilność oraz opinie użytkowników.

Biorąc pod uwagę wszystkie z nich, bukmacher bez wątpienia okazać się może strzałem w dziesiątkę. Firma posiada wszelkie wymagane licencje, jest firmą bardzo bezpieczną oraz posiadającą nienaganną reputację. Firmę charakteryzuje anonimowość płatności, co w dobie rosnących zagrożeń (szczególnie wycieku danych osobowych do sieci) jest bardzo istotnym atutem. Co więcej, posiadana oferta śmiało znaleźć się może w światowej czołówce.

Historycznie, serwis był jedną z pierwszych firm wspierających e-płatności najbardziej popularnych serwisów związanych z hazardem i obstawianiem. Dzięki temu, pośrednik wspierany zaczął być przez wiele serwisów oferujących zakłady bukmacherskie oraz kasyna. Płynąc na fali popularności, dzisiaj wręcz ciężko jest spotkać serwis, który nie wspierałby płatności tego pośrednika. Jedno jest pewne, jeśli jesteś graczem, osobą nastawioną głównie na wpłaty i wypłaty pieniędzy z tego typu serwisów, pośrednik ten stanowić będzie bardzo atrakcyjna propozycję.

Inne metody płatności
top