Obstawianie Meczy CS GO - Najlepsze Witryny Do Typowania

Counter Strike: Global Offensive to sieciowa, wieloosbowa gra, umożliwiająca prowadzenie rozgrywki z perspektywy pierwszej osoby. Gra została stworzona i wydana przez Valve Corporation, studio stojące za m.in. popularną platformą Steam. Counter Strike: Global Offensive jest czwartą odsłoną serii, która wydana została w 2012 roku, a na dzień dzisiejszy oferowana jest na platformę Windows PC, Sony PlayStation 3 oraz Microsoft Xbox360.

CS:GO w krótkim czasie odniosło ogromny sukces, co przełożyło się na powstanie profesjonalnych drużyn, lig, a co za tym idzie: możliwości obstawiania wydarzeń. Dzisiaj, obstawianie Meczy CS GO Counter Strike Global Offensive to bez dwóch zdań jedna z najbardziej popularnych dziedzin esportowych. Dzięki dużej ilości profesjonalnych turniejów, obstawianie meczy CSGO przyciąga każdego roku setki tysięcy graczy. Typowanie wyników możliwe jest nie tylko za prawdziwe pieniądze – obstawianie meczy CSGO skinami coraz to bardziej zyskuje na popularności. Interesują Cię mecze CS:GO i chcesz dowiedzieć się, gdzie i jak obstawiać ten Esport? Sprawdź już teraz!

Obstawianie Meczy CS:GO - Najlepsi Bukmacherzy Online 2024

Najnowsza Aktualizacja 15 / 06 / 2024
BUKMACHER LIGI PLAY
Etoto
Ligi:
 • blast-pro
 • esea
 • ecs
 • hellcase-cup
 • dreamhack-masters
 • esl-pro
Zagraj teraz Etoto Recenzję
Betclic
Ligi:
 • eleague
 • dreamhack-masters
 • blast-pro
 • loot-bet
 • esea
 • ecs
Zagraj teraz Betclic Recenzję
*Obowiązują warunki I zasady

Obstawianie Meczy CS:GO Skinami - Co Należy Wiedzieć?

„Skins” to nazwa określająca skórki, które są cennym towarem, wypadającym losowo dzięki otwieraniu skrzynek CS:GO. Klucze otwierające owe skrzynki można zakupić za prawdziwe pieniądze, co w połączeniu z możliwością sprzedawania zdobytych skórek, pozwala na zamianę ich na prawdziwe pieniądze. Wypadające ze skrzynek skórki są losowe pod względem jakości, rodzaju oraz rzadkości. To, w połączeniu z wysokim popytem, czyni rzadkie skórki bardzo wartościowe, z cenami sięgającymi dziesiątek tysięcy złotych.

CS GO skinami

Dzięki możliwości handlu nowymi skórkami, szybko powstały dziesiątki serwisów hazardowych oferujących możliwość obstawiania sportów, gier, ruletki CSGO i wydarzeń za pomocą wyżej wymienionych przedmiotów. Strony tego typu nie są regulowane, a obstawianie meczy CSGO skinami wymaga „zaufania”, i przekazania skórek, w nadziei, że depozyt zostanie zaakceptowany. Jak się nietrudno domyśleć, część powstałych stron miała jedynie na celu wyłudzenie przedmiotów, a ich odzyskanie szybko okazać może się niemożliwe.

Czy obstawianie meczy CS GO skinami jest popularne? Pomimo ogromnej ilości zagrożeń, praktyka ta coraz to bardziej zyskuje na popularności. Głównym powodem tej sytuacji jest łatwość dostępu - w odróżnieniu od tradycyjnych, regulowanych bukmacherów, obstawianie meczy CS GO skanami wymaga jedynie zalogowania się na swoje konto Steam i przekazania skinów, bez potrzeby przechodzenia żadnego procesu weryfikacyjnego.

CS GO Obstawianie Meczy Przy Pomocy Legalnie Działających Bukmacherów

Wychodząc na wprost rosnącym potrzebom rynku, wraz z rozwojem esportów, część bukmacherów zaczęła wspierać możliwość obstawiania zakładów CS:GO. Dzisiaj, praktycznie każdy bukmacher oferować będzie obstawianie meczy CSGO online, mobilnie, wraz z możliwością oglądania wydarzeń na żywo. Co więcej, szybki rozwój rynku e-sportowego zaowocował ogromną ilością wspieranych rynków, zdecydowanie zwiększyło atrakcyjność typowanych spotkań.

UZYSKAJ IDEALNE DOPASOWANIE

Strony Do Obstawiania Meczy CS:GO - Wybór Odpowiedniego Bukmachera

W przypadku bukmacherów, najważniejszym etapem podczas wybierania serwisu będzie upewnienie się, czy firma działa legalnie, posiadając licencję bukmacherską wydaną przez Ministra Finansów Rzeczypospolitej Polskiej. Następnie sprawdź, które serwisy wspierają obstawianie mecze CSGO - ofertę zweryfikować można bez logowania się do panelu użytkownika. Jeżeli dany bukmacher jest licencjonowany i wspiera e-sporty, dobrym pomysłem okazać może się sprawdzenie oferty bonusowej, czy też szczegółów dotyczących metod wpłat i wypłat z serwisu.

Szukając odpowiedniej dla siebie oferty, bardzo szybko zauważysz, że wybór odpowiedniego bukmachera nie będzie taki łatwy. Czym należy się kierować podczas swoich poszukiwań? Po pierwsze: dostępnymi rynkami. Część serwisów wspierać będzie jedynie podstawowe zakłady 1x2, lub zakłady over/under. Dobry, godny Twojej uwagi bukmacher, oprócz wyżej wymienionych rynków, powinien wspierać także handicap, zwycięzcę danej mapy (z podziałem na rundy pistoletowe), dogrywki, a nawet zakłady o to, czy ilość rund będzie parzysta, bądź też nieparzysta.

Jak Obstawiać Mecze CS:GO - Czym Należy Się Kierować Obstawiając Zakłady Bukmacherskie?

Jeżeli jesteś osobą, która miała styczność z obstawianiem innych sportów, zasady obstawiania Esportów będą Ci dobrze znane. Zakłady CS GO obstawiać będziesz wewnątrz tej samej platformy. Aby poprawnie postawić zakład, należy:

 1. Wybrać interesujące Cię spotkanie;
 2. Wybrać interesującą Cię pozycję, poprzez naciśnięcie kursu (Pozycja dodana zostanie to Bet slip, umieszczonego zazwyczaj w prawym górnym roku ekranu);
 3. Podać stawkę, a następnie zatwierdzić zakład.

Obstawianie meczy CS:GO - podpowiedzi i strategie, które poprawią jakość Twojej gry

Obstawianie esportów powinno być traktowane w ten sam sposób, co obstawianie np. piłki nożnej Każdy doświadczony typer zdaje sobie sprawę z tego, że posiadanie odpowiednich nawyków i strategii znacząco przyczyni się do poprawy poziomu gry. Jeżeli szukasz dobrych pomysłów na to, jak poprawić swoje wyniki, sprawdź poniższe strategie.

 1. Ustal swój budżet i trzymaj się go

  Obstawianie wydarzeń sportowych to bardzo ekscytujący sposób spędzania wolnego czasu. Z tego względu, zawsze, ale to zawsze należy posiadać z góry określony budżet, który przeznaczony może zostać na obstawianie wydarzeń sportowych. Pamiętać należy o tym, aby budżet składał się wyłącznie z pieniędzy, które możesz w całości stracić, bez żadnych konsekwencji. Łatwo jest się domyśleć, że przeznaczanie na hazard pieniędzy zarezerwowanych na np. zapłatę czynszu, szybko przekształci się w duży problem. Co więcej, posiadanie dobrze dopasowanego budżetu poprawi Twoją grę, głównie ze względu na znacząco mniejszą ilość stresu.

 2. Znajdź odpowiednie strony do obstawiania meczy CSGO

  Temat ten poruszany był we wcześniejszej części artykułu. Chcąc typować mecze CS GO, należy znaleźć odpowiedniego bukmachera, który posiadać będzie konkurencyjne kursy i bogatą ofertę dostępnych rynków. Jeżeli jesteś osobą nastawioną na oferty promocyjne, sprawdź swojego bukmachera także pod tym kątem. Nie bój się korzystać z usług wielu bukmacherów na raz. Jeżeli jesteś bardziej profesjonalnym graczem (lub taki jest Twój cel), obstawianie zakładów w dwie strony zdecydowanie minimalizuje wartość Twojej przegranej.

 3. Dowiedz się wszystkiego na temat rozgrywki

  Obstawianie meczy CS:GO to bardzo popularna forma spędzania wolnego czasu. Z tego względu warto jest się zapisać do grup na Facebook, Reddit i forach esportowych, próbując tym samym dowiedzieć się wszystkiego na temat danego spotkania. Analiza danego spotkania pod wieloma kontami pozwoli podjąć bardziej obiektywne i przemyślane decyzje.

 4. Zawsze pogłębiaj swoją wiedzę

  Wydarzenie esportowe, w odróżnieniu od np. piłki nożnej można oglądać dowoli, bezpłatnie i w bardzo wysokiej jakości obrazu i dźwięku. Co więcej, rozgrywkom turniejowym towarzyszyć będzie także przynajmniej dwóch profesjonalnych komentatorów, zazwyczaj z wieloletnim doświadczeniem. Analizowanie tego typu rozgrywek okazać może się bardzo owocne, pozwalając Ci na dogłębne zapoznanie się zasadami i fizyką rozgrywki Counter Strike: Global Offensive.

  Wykorzystaj dane na temat wcześniejszych rozgrywek danego zespołu. Dzięki sieci Internet, zdobycie tego typu danych jest proste, a posiadanie tej wiedzy pozwoli Ci na ocenę kondycji danego zespołu. Warto jest także od czasu do czasu przeglądać słabsze lub nowe drużyny, ponieważ mecze CS:GO znane są tworzenia szokujących, nieprzewidzianych rezultatów.

 5. Wykorzystaj strategie dla zakłady CS:GO

  W sieci dostępnych jest szereg serwisów specjalizujących się w poradnikach na temat strategii dedykowanych dla Counter Strike: Global Offensive. Jeżeli jesteś początkującym graczem, który nie posiada jeszcze dobrej, wypracowanej strategii, warto jest zasięgnąć informacji w wyżej wymienionych witrynach. Ilość strategii jest ogromna: od obstawiania ruletki CS GO, po wykorzystanie ciągu Fibonacciego podczas typowania.

Podsumowanie

Podsumowując, obstawianie meczy CS:GO okazać może się bardzo ciekawą i opłacalną formą spędzania wolnego czasu. Biorąc pod uwagę trendy z ostatnich lat, branża esportowa będzie zdecydowanie rosła, a w przyszłości okazać może się bardziej popularna niż niektóre sporty.

Jak zawsze, najważniejszą kwestią jest wybór odpowiedniej strony do obstawiania meczy CS GO. Zdecydowanie bezpieczniejszą opcją będzie wybór legalnie działającego bukmachera, który posiada licencję wydaną przez Ministra Finansów Rzeczypospolitej Polskiej.

Jeżeli nie boisz się zaryzykować swojego wirtualnego dobytku, możliwe jest także obstawianie meczy CS:GO skinami, bądź też ruletka. W tym przypadku warto jest zachować szczególną ostrożność oraz zapoznać się z niezależnymi opiniami na temat danego serwisu, jeszcze przed zarejestrowaniem nowego konta.

Porównaj najlepszych bukmacherów spełniających te kryteria
Najlepsza dostępna aplikacja
Etoto
 • Atrakcyjny bonus powitalny
 • Bogata oferta zakładów na żywo
 • Oferta mobilna dostępna na iOS i Android
Pokaż mi Etoto Etoto Recenzję
Najlepsze oferty
Etoto
 • Atrakcyjny bonus powitalny
 • Bogata oferta zakładów na żywo
 • Oferta mobilna dostępna na iOS i Android
Pokaż mi Etoto Etoto Recenzję
Najlepsza strona mobilna
Betclic
 • Atrakcyjna oferta zakładów na żywo
 • Dostęp do klubu VIP i dodatkowych wydarzeń
 • Aplikacja mobilna - iOS i Android
Pokaż mi Betclic Betclic Recenzję
Najlepsze wsparcie
Etoto
 • Atrakcyjny bonus powitalny
 • Bogata oferta zakładów na żywo
 • Oferta mobilna dostępna na iOS i Android
Pokaż mi Etoto Etoto Recenzję
*Do każdej oferty ma zastosowanie regulamin warunków i zasad.
top