Zatrzymaj się i przywitaj z naszymi ulubionymi autorami!

Bartek

Zatrzymaj się i przywitaj z naszymi ulubionymi autorami

Cześć! Mam na imię Bartek i na samym wstępie chciałbym podziękować Ci za odwiedzenie naszej strony internetowej. Z wykształcenia jestem dziennikarzem. Z zamiłowania — osobą obstawiającą wszelkiego rodzaju sporty, piłkę nożną szczególnie. Wiedząc to i owo na temat obstawiania sportów oraz mając doświadczenie w pisaniu postanowiłem podzielić się tym z innymi osobami, współtworząc serwis, w którym właśnie się znajdujesz. Mam nadzieje, że moje doświadczenie, chęć pomocy i opinie pomogą Ci zoptymalizować swoją rozgrywkę i przyczynią się do większych zysków, jak i również zadowolenia z gry! Jeśli chodzi o moje zainteresowania to jest to głównie projektowanie stron internetowych, ale również i lotnictwo!

Zdaje sobie sprawę z tego, że znalezienie odpowiednich ludzi do współpracy i tworzenia tak obszernej strony nie jest łatwym zadaniem. Na szczęście, będąc jeszcze na etapie zdobywania studiów poznałem Klaudię, która okazała się strzałem w dziesiątkę oraz wartościowym współpracownikiem!

Klaudia

Zatrzymaj się i przywitaj z naszymi ulubionymi autorami

Hey! Mam na imię Klaudia i zgodnie z tym, co napisał Bartek, poznaliśmy się na studiach. W odróżnieniu od niego i jego zamiłowania do obstawiania tradycyjnych sportów moją specjalnością są wszelkiego rodzaju e-sporty. W przeszłości bardzo dużo grałam (również kompletywnie), co w późniejszym czasie przerodziło się w obstawianie poszczególnych drużyn. Dziedzina e-sportów w Polsce nie jest jeszcze aż tak popularna, co niesie ze sobą wszelkiego rodzaju korzyści. Moim osobistym zdaniem jest to jedna z dziedzin, która zanotuje największy wzrost w przyszłości — lepiej trzymać rękę na pulsie!

Jeśli trafisz tutaj na jakąś recenzję lub artykuł poświęcony e-sportom to będzie on zdecydowanie mojego autorstwa. Jeśli chodzi o moje zainteresowania to są to przede wszystkim (nadal) gry komputerowe, ale również i dietetyka, i fitness! Tak wiem, dość ciekawe połączenie, szczególnie biorąc pod uwagę to, ile czasu spędzam przed komputerem. Korzystając z okazji chciałabym przedstawić Ci trzecią osobę w naszej drużynie — Mariusza.

Mariusz

Zatrzymaj się i przywitaj z naszymi ulubionymi autorami

Cześć wszystkim! Mam na imię Mariusz i jestem w zespole Bartka i Klaudii dość niedawna, bo od dwóch lat. Osobiście zawsze zainteresowany byłem komputerami, co z kolei przełożyło się na studia IT. Jeszcze będąc pod koniec liceum dobrze szło mi z matematyką i zainteresowałem się hazardem. Zdałem sobie sprawę z tego, że obstawianie to nie polega tylko na szczęściu i wiedzy, ale jest to swojego rodzaju analiza prawdopodobieństwa. Dlatego też ostatnie lata spędziłem na obliczaniu kursów, analizowaniu danych statystycznych. Rezultatem tego jest dość pokaźna wiedza, oparta na mierzalnych wynikach. Cieszę się, że mogę udzielić Ci wartościowych porad, które przyczynić mogą się do zwiększonych szans na wygraną i wyższej satysfakcji z gry!

Współpracuje nam się wyśmienicie i mam nadzieje, że treści dostępne na tej stronie internetowej będą dla Ciebie przydatne. Serwis rozwijany jest na bieżąco, w miarę rozwoju polskiej sceny bukmacherskiej i obstawiania online. Dlatego też trzymaj rękę na pulsie — nowe artykuły dodajemy regularnie! Jeśli masz jakiekolwiek pytania — pisz śmiało! Ta strona nie mogłaby istnieć bez was! Jeśli tylko masz taką potrzebę, bez problemu skontaktować możesz się z nami za pomocą adresu e-mail. Zrobimy co w naszej mocy, żeby Ci pomóc.

top