PayPal: swobodne i bezpieczne płatności online

PapPal logo

PayPal prawdopodobnie nie trzeba przedstawiać nikomu. Jeśli wierzyć danym przedstawionym przez serwis, posiada on ponad 218 milionów aktywnych użytkowników oraz obsługiwany jest przez ponad 17 milionów handlowców na całym świecie. Dlaczego ten pośrednik? Założony w roku 1998, serwis ten jest stanowczo jednym z pionierów płatności internetowych.

Dlaczego warto wybrać tę firmę? Przede wszystkim jest to bezpieczeństwo całego serwisu oraz łatwość utworzenia konta użytkownika. Co więcej, pośrednik ten jest również niesamowicie transparentny, szczególnie jeśli chodzi o warunki użytkowania oraz związane z tym opłaty. Co więcej, możliwość integracji biznesowej tej platformy jest wręcz niespotykana.

Co w przypadku, gdy jesteś klientem indywidualnym? Wysoka popularność tego serwisu sprawiła, iż żaden serwis lub usługodawca nie może sobie pozwolić na brak akceptacji płatności pochodzących od PayPal.

Jak działa PayPal: korzyści płynące z użytkowania tego serwisu

Portfel elektroniczny tego pośrednika to coś więcej niż tylko same płatności. Lata doskonalenia tego serwisu oraz zaufanie ze strony klientów pozwoliło na znaczne rozszerzenie posiadanej oferty:

Płatności online

Najważniejszą zaletą serwisu jest możliwość wykonywania płatności online – bezpiecznie, szybko i tanio. W odróżnieniu od innych platform tego typu, pośrednik ten kładzie naprawdę duży nacisk na bezpieczeństwo Twoich transakcji. Posiadając system działający przeciwko praniu brudnych pieniędzy, jeśli tylko jakaś transakcja będzie podejrzana, system na pewno ją wykryje.

Aplikacja mobilna

Rdzeniem serwisu jest aplikacja mobilna, wspierana zarówno przez urządzenia z systemem operacyjnym iOS, jak i również Android. Nie jest ona wymagana, ale korzystanie z niej znacznie ułatwia nawigację na platformie. Na co pozwolić sobie możesz posiadając aplikację mobilną PayPal?

  1. Z łatwością zarządzaj swoimi pieniędzmi - Aplikacja pozwala na łatwe wysyłanie i otrzymywanie pieniędzy, zarządzanie kredytami oraz dzieleniem płatności wśród rówieśników. Co więcej, aplikacja pozwala Ci na łatwe śledzenie każdej płatności.
  2. Dziel płatności - Dzięki aplikacji mobilnej, z łatwością zbierzesz pieniądze na prezenty grupowe, podróże, czy też inne wydarzenia. Firma pozwala Ci na stworzenie dedykowanej strony przeznaczonej do tego typu działań.
  3. Wysyłaj pieniądze, żądaj zapłaty oraz inwestuj - Dzięki współpracy z Acorns, po podłączeniu swojego konta będziesz mógł dokonywać automatycznych, powtarzalnych inwestycji.
  4. Przekazuj darowizny - Dzięki aplikacji PayPal wybrać będziesz mógł wybrać jedną z tysięcy zatwierdzonych organizacji charytatywnych, przekazując darowizny bezpośrednio przez firmę.

Karty przedpłacone

Wychodząc na wprost oczekiwaniom swoich klientów, firma posiada w ofercie również przedpłacone karty MasterCard. Pozwolą Ci one na zwiększenie swoich możliwości, jeśli chodzi o dokonywanie płatności. Ponadto korzystanie z kart pozwoli Ci na otrzymanie dodatkowych korzyści, takich jak:

  1. Nawet 2% Cashback przy dokonywaniu płatności za pomocą karty przedpłaconej
  2. Brak opłat
  3. Zbieranie punktów lojalnościowych
  4. Wypłaty gotówki z bankomatów

Jak założyć konto w PayPal oraz skorzystać z tych możliwości? Jest to niesamowicie proste oraz całkowicie bezpłatne. Wystarczy nacisnąć przycisk „Utwórz konto osobiste” na stronie internetowej serwisu oraz podać następujące dane: imię, nazwisko, adres e-mail oraz utworzyć hasło. Dalszy proces weryfikacji użytkownika odbywał się będzie etapowo oraz w zależności od generowanych obrotów.

Czy korzystanie z PayPal jest bezpieczne?

Czy korzystanie z PayPal jest bezpieczne?

Każdy klient serwisu liczyć może na maksimum bezpieczeństwa. Utrzymanie bezpieczeństwa informacji leży u podstaw działania serwisu oraz jest wręcz niezbędne przy dokonywaniu zakupów online. Nie ważne czy chodzi o wysyłanie pieniędzy, dokonywanie płatności za pomocą kart MasterCard – PayPal możesz zaufać w 100%, zrobiło to już miliony klientów na całym świecie.

Firma nigdy nie ujawnia w pełni informacji na Twój temat – nawet kiedy dokonujesz płatności. Całość przesyłanych danych szyfrowana jest w czasie rzeczywistym, a każda transakcja jest monitorowana – 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Co więcej, PayPal zapobiega również nadużyciom – jeśli coś wydaje Ci się podejrzane, skontaktuj się z PayPal – konsultanci pomogą Ci ochronić się przed nieuczciwymi obciążeniami na Twoim koncie.

Kolejną i czasami bardzo kontrowersyjnym aspektem serwisu jest możliwość zamrożenia środków. W przypadku jakichkolwiek problemów z płatnością środki zostaną wstrzymane, dopóki problem nie zostanie rozwiązany.

Jak wpłacać i wypłacać pieniądze z PayPal?

Wpłaty na konto pośrednika dokonać można za pomocą tradycyjnego przelewu bankowego. W takim przypadku wpłacone środki zaksięgowane zostaną w ciągu 1-2 dni roboczych. Pamiętać należy, aby dokonać wpłaty w złotówkach, oraz to, że nowe konta PayPal posiadają również limity.

Podobnie jak w przypadku wpłat, wypłaty w serwisie PayPal dokonać można na dowolne konto bankowe. Pamiętać jednak należy, iż żeby przelew się powiódł, rachunek bankowy, na który wypłacasz środki musi być zarejestrowany na Twoje dane osobowe. Co więcej, aby wypłata doszła do skutku, Twój rachunek bankowy prowadzony musi być w złotówkach.

Porównaj tych bukmacherów
Etoto vs Etoto
Cotygodniowe promocje
Minimalna kwota wpłaty, aby uzyskać bonus
Ograniczenia dotyczące metod płatności w celu otrzymania premii
„Turnover” pierwszej kwoty, aby otrzymać bonus powitalny
*Obowiązują warunki I zasady! Odwiedź stronę bukmachera, aby uzyskać więcej informacji

PayPal kontra zakłady bukmacherskie i hazard

PayPal kontra zakłady bukmacherskie

Jeśli jesteś graczem oraz obstawiasz spotkania sportowe, firma ta może czasami uratować Ci skórę. Dlaczego? Serwis ten znany jest z akceptowania jedynie w pełni legalnie działających bukmacherów, którzy posiadają wszelkie wymagane licencje.

PayPal stał się swojego rodzaju wyznacznikiem, jeśli chodzi o bezpieczeństwo danych serwisów. Większość bukmacherów, którzy wspierają PayPal to duże, dobrze znane serwisy internetowe o nienagannej reputacji. Niemniej jednak warto upewnić się dwukrotnie, samemu sprawdzając jakie licencje posiada dany serwis.

Pamiętaj – pośrednik ten nie jest serwisem, który koncentruje się głównie na transakcjach związanych z hazardem. Część bukmacherów akceptować będzie serwis jedynie w jedną stronę – podczas dokonywania wpłat. Niemniej jednak, jeśli potrzebujesz uniwersalnego portfela elektronicznego, który jest przede wszystkim bezpieczny, PayPal będzie strzałem w dziesiątkę.

Podsumowanie

Pośrednik ten to bardzo prosty w użyciu i bezpieczny serwis, który polecony może zostać każdemu, kto potrzebuje posiadać portfel elektroniczny. W nieustannie zmieniającym się świecie mobilnych usług płatniczych, PayPal uległ również przekształceniu w platformę, która nie tylko pozwala dokonywać płatności w wygodny sposób, ale również i żądać zapłat, organizować zbiórki, czy też dzielić płatności.

Rejestracja w serwisie jest bardzo prosta oraz zajmie jedynie parę minut. PayPal pozwala swoim użytkownikom nie tylko wydawać pieniądze, ale również nagradza ich punktami lojalnościowymi, cashback, milami oraz innymi nagrodami.

To, co wyróżnia ten serwis, to jasno określone opłaty. Jeśli kupujesz przy pomocy tego pośrenidka, Twoja transakcja będzie całkowicie darmowa (o ile nie wymagana jest usługa przeliczenia waluty). Co więcej, darmowe jest również wysyłanie płatności, otworzenie oraz zamknięcie konta. Firma nie pobiera również opłaty miesięcznej, rocznej oraz żadnych opłat związanych z brakiem aktywności na koncie.

Niestety, jeśli chodzi o wspieranie stron hazardowych – serwis podchodzi do tej kwestii bardzo selektywnie. Zaletą tego rozwiązania jest to, iż jedynie najbezpieczniejsze i certyfikowane strony obsługiwać będą ten serwis.

Inne metody płatności
top