Recenzja Paysafecard – wygodne i bezpieczne płatności dla wszystkich

Paysafecard Card

Paysafe jest to firma dostarczająca rozwiązania płatnicze, charakteryzujące się dużym oraz złożonym wachlarzem oferowanych usług. Paysafeto nie tylko bezpieczne płatności, ale również i dobrze działające oprogramowanie, karty kredytowe, konta handlowe oraz narzędzie ułatwiające realizowanie płatności. Rozwiązania oferowane przez tę firmę stale zyskują na popularności, posiadając na dzień dzisiejszy ponad 40 milionów aktywnych klientów.

Rozwiązania oferowane przez Paysafecard są w pełni zgodne z lokalnymi i międzynarodowymi przepisami dotyczącymi płatności. Co więcej, dzięki posiadaniu atrakcyjnej oferty oraz nienagannej reputacji, Paysafecard okazuje się również być bardzo dobrym rozwiązaniem dla graczy obstawiających wydarzenia sportowe. Jedno jest pewne, jeśli poszukujesz alternatywy dla tradycyjnych przelewów bankowych, koniecznie sprawdź to, co do zaoferowania posiada Paysafe.

Bukmacherzy, którzy zapewniają płatności Paysafecard
Najnowsza Aktualizacja 15 / 06 / 2024
BUKMACHER MIN.
DEPOZYT
MAX.
WYPŁATA
WYPŁATA PLAY
Etoto Zagraj teraz Etoto Recenzję
*Obowiązują warunki I zasady; 18+;

Przegląd korzyści, które otrzymasz korzystając z Paysafecard

Pierwszą i najważniejszą korzyścią płynącą z Paysafecard, to możliwość otrzymywania pieniędzy w wielu walutach, oraz bez zbędnych formalności. Paysafecard zapewnia wszystkim użytkownikom jednolitą platformę, dzięki której możliwe jest zarządzanie każdym dostępnym aspektem serwisu.

To, co szczególnie interesować będzie graczy, to rozwiązania płatnicze oferowane przez tę firmę. Jeśli taki jest Twój cel, bardzo dobrze trafiłeś! Paysafe oferuje bowiem jeden z najlepszych i najbardziej bezpiecznych systemów płatności dostępnych na Polskim rynku.

Całość dokonanych operacji sprawdzona może być za pomocą interfejsu internetowego, gdzie możliwe jest śledzenie i monitorowanie wszystkich transakcji w czasie rzeczywistym. Jeśli natomiast jesteś osobą, która zainteresowana jest bardziej ofertą mobilną, Paysafe będzie dla Ciebie wręcz idealnym rozwiązaniem. Posiada ono bowiem dedykowane aplikacje mobilne, które pod względem funkcjonalności w ogóle nie odbiegają do oferty tradycyjnej, dostępnej na przeglądarce internetowej.

Gdzie można płacić za pomocą Paysafecard?

Gdzie można płacić za pomocą Paysafecard?

Jest to praktycznie jedno z najczęściej zadawanych pytań. Gdzie możesz płacić za pomocą Paysafecard? Na dzień dzisiejszy u dosłownie tysięcy partnerów! Po pierwsze, dzięki Paysafecard bezpiecznie wpłacisz pieniądze do wielu platform bukmacherskich, zakładów sportowych oraz kasyn. Co więcej, taka forma płatności idealnie sprawdza się również, jeśli chodzi o płacenie za gry oraz związane z nimi usługi, portale społecznościowe, VoIP, komunikatory, usługi internetowe, a nawet podróże. Praktycznie wszędzie tam, gdzie wymagane jest maksimum bezpieczeństwa, bez zbytniego skomplikowania całego procesu.

To, co również wyróżnia Paysafecard to możliwość płacenia w praktycznie dowolnej walucie. Jeśli posiadać będziesz na przykład złotówki na swojej karcie, podczas dokonywania płatności w dolarach amerykańskich zostaną one automatycznie wymienione. Płatność odbędzie się natychmiastowo i bez żadnych problemów.

Paysafe: Czy warto zaufać tej firmie?

Jeśli nigdy wcześniej nie miałeś styczności z firmami z sektora pozabankowego, prawdopodobnie zastanawiasz się, czy warto jest zaufać tej firmie. Jak wiadomo oszustów nie brakuje, szczególnie w Internecie. Czy warto jest zaufać? Zdecydowanie tak!

Czy warto zaufać Paysafecard?

Od strony Paysafe, otrzymasz gwarancję najwyższego poziomu bezpieczeństwa. W przypadku posiadania konta użytkownika w serwisie, całość przesyłanych danych szyfrowana jest w czasie rzeczywistym, uniemożliwiając tym samym ich odczytanie. Paysafecard przechodzi regularne audyty wewnętrzne, jak i również zewnętrzne, gwarantując tym samym pełną rzetelność i integralność całego serwisu.

Tak naprawdę najsłabszym ogniwem całego systemu jest osoba, która z Paysafecard korzysta. Kartę tą traktować należy jak gotówkę. Jedynym sposobem na wykradnięcie Twoich funduszy zdeponowanych na karcie, jest uzyskanie dostępu do kodu PIN. Dlatego też musisz zwracać uwagę, na jakich stronach internetowych podajesz kod, czy dana strona jest certyfikowana oraz szyfrowana.

Pamiętaj o kupowaniu Paysafecard jedynie za pośrednictwem autoryzowanych dystrybutorów, nigdy poprzez osoby trzecie. Kartę nabyć można w tysiącach stacji benzynowych oraz sklepów na terenie całego kraju – nie warto jest ryzykować.

Wbrew wszelkiego rodzaju informacjom i wideo oferującym możliwość “pomnożenia” pieniędzy na Paysafecard, nie jest to możliwe. Takie zabiegi mają jedynie na celu wyłudzenie PIN i wykradnięcie posiadanych środków. Pamiętaj, Paysafecard nie da się znakować.

Gdzie można kupić Paysafecard?

Dzięki bardzo szybkiemu rozwojowi Paysafecard na terenie Polski, kartę kupić można praktycznie wszędzie: supermarketach, kioskach ruchu i stacjach benzynowych na terenie całego kraju. Cała lista dostępnych sklepów znajduje się na stronie internetowej Paysafe, niemniej jednak do najpopularniejszych lokalizacji należą:

Ilość dostępnych lokalizacji jest przeogromna, tym samym gwarantując, że każda osoba zawsze będzie miała łatwy dostęp. Jeśli nie masz pewności czy dany punkt znajduje się blisko Twojego miejsca zamieszkania, skorzystaj wyszukiwarki punktów sprzedaży, dostępnej na stronie internetowej Paysafe.

Paysafecard Mastercard: karta przedpłacona dla wszystkich

Jeśli jesteś osobą, która oczekuje czegoś więcej, niż tylko płacenia w Internecie, koniecznie zapoznać musisz się z tym, co do zaoferowania posiada przedpłacona karta Mastercard.

Paysafecard Mastercard

Przede wszystkim, posiadając kartę Mastercard umożliwisz sobie bezproblemowe i bezpieczne dokonywanie wpłat w niezliczonej ilości sklepów na całym świecie – wszędzie tam, gdzie akceptowana jest Mastercard. Wygodnie zapłacisz w Amazon, PayPal, Alibaba, AliExpress, offline, online, jak i również w niezliczonych sklepach, hotelach oraz restauracjach.

To, co wyróżnia kartę przedpłacona Mastercard to całkowita kontrolna kosztów. W odróżnieniu od karty kredytowej, posiadając Paysafe MasterCard cały czas posiadać będziesz pełną kontrolę nad kosztami. Najprościej mówiąc, Twoje płatności nigdy nie przekroczą ilości zdeponowanych pieniędzy. Co więcej, aby otrzymać kartę, nie jest konieczna ocena wiarygodności kredytowej użytkownika.

Bardzo ważnym aspektem Paysafe Mastercard jest również niezrównany poziom bezpieczeństwa. Karta posiada chip, który zapewnia bezpieczeństwo podczas transakcji płatniczych, hologram, oraz specjalny numer kontrolny CVC2.

Paysafe: Opłaty, limity oraz koszty związane z tą usługą

Bardzo dobra wiadomość dla osób, które cenią sobie minimalną ilość opłat! Po pierwsze, korzystanie oraz dokonywanie płatności za pomocą Paysafecard jest całkowicie bezpłatne. Opłaty pobrane jedynie będą za następujące czynności:

  1. Opłata operacyjna pobierana od 13 miesiąca posiadania środków na danej karcie, wynosząca 10 zł
  2. Opłata za przeliczanie waluty, w przypadku dokonywania płatności w walucie innej, niż w tej na karcie. Informacje na temat aktualnych kursów dostępne są na stronie internetowej Paysafecard
  3. Opłata operacyjna my Paysafecard naliczana od 13 miesiąca, w wysokości 20 zł miesięcznie

Co tak naprawdę oznaczają te opłaty? Mają one na celu zachęcenie Cię do korzystania z karty oraz pobierane są jedynie wtedy, kiedy nie używasz karty przez ponad rok. Jeśli płatności dokonywać będziesz regularnie (przynajmniej raz na 12 miesięcy) oraz w walucie, jaka zdeponowana jest na karcie – nie masz co się martwić. W takim przypadku za Paysafecard nie zapłacisz ani złotówki.

Korzystając z Paysafecard musisz się również liczyć z limitami, szczególnie jeśli jesteś osobą, która planuje wydawać w ten sposób dużą ilość pieniędzy. Należy pamiętać o maksymalnej kwocie transakcji wynoszącej 1000 zł (w przypadku Paysafecard). W przypadku karty przedpłaconej Mastercard są one o wiele większe, a dzienny limit transakcji wynosi 8000 zł.

Porównaj tych bukmacherów
Betclic vs Etoto
Cotygodniowe promocje
Minimalna kwota wpłaty, aby uzyskać bonus
Ograniczenia dotyczące metod płatności w celu otrzymania premii
„Turnover” pierwszej kwoty, aby otrzymać bonus powitalny
*Obowiązują warunki I zasady! Odwiedź stronę bukmachera, aby uzyskać więcej informacji

Paysafecard kontra zakłady bukmacherskie – czy warto?

Jeśli jesteś graczem, który regularnie obstawia, oraz szuka alternatywy dla tradycyjnych przelewów bankowych, serwis okazać się może strzałem w dziesiątkę. Analizując top 100 najlepszych zakładów bukmacherskich na świecie, ponad połowa z nich wspiera ten pośrednik. Co wyróżnia tę metodę na tle konkurencji, szczególnie jeśli chodzi o hazard i obstawianie?

  1. Depozyty dokonane za pomocą usługi są całkowicie darmowe – bukmacher nie pobiera żadnych dodatkowych opłat
  2. Depozyty posiadają niskie kwoty minimalne
  3. Paysafe używana może być jedynie do dokonywania depozytów. W przypadku chęci wypłaty środków należy będzie wybrać inną metodę.

Biorąc pod uwagę fakt, jak bardzo popularna jest ta metoda, prawdopodobieństwo, iż Twój ulubiony bukmacher wspiera tę usługę jest bardzo duża. Niemniej jednak, jeśli chcesz się upewnić, wystarczy jedynie zalogować się na danym koncie bukmacherskim oraz skierować się do zakładki płatności. Jeśli w oknie dostępnych sposobów pojawi się Paysafe, serwis jak najbardziej ją wspiera.

Wskazówki jak bezpiecznie płacić z Paysafe

  1. Traktuj pośrednika jak gotówkę. Pamiętaj, jedynym sposobem na wykradnięcie Twoich pieniędzy jest uzyskanie dostępu do kodu PIN. Trzymaj go w bezpiecznym miejscu oraz obchodź się z nim jak z gotówką.
  2. Kupuj karty jedynie od oficjalnych, zatwierdzonych przez firmę źródeł.
  3. Podawaj swój PIN jedynie w autoryzowanych przez Paysafecard oknach swojej przeglądarki.
  4. Nigdy nie przekazuj swojego PINu osobom trzecim. Jeśli udostępnisz go za pomocą telefonu, e-mail, wiadomości SMS, lub nawet rozmowie telefonicznej, Twoje środki nie będą bezpieczne.

Pamiętaj, jeśli podejrzewasz, że Twój PIN mógł zostać wykradziony, konieczne zablokuj swój PIN. Ta metoda powinna być wykorzystana jedynie w sytuacjach awaryjnych, ze względu na to, iż blokada jest trwała. Po dokonaniu blokady, jedynym sposobem na odzyskanie środków będzie kontakt z biurem obsługi klienta Paysafecard.

Podsumowanie

Porównując dostępne metody płatności, Paysafe okazać się może dobrą alternatywą dla każdej osoby szukającej nowych metod dokonywania płatności online. Fakt, Paysafe nie jest aż tak popularna, jak inne dostępne metody płatności. To, co charakteryzuje tę usługę to bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa oraz prostota. Paysafecard otrzymać możesz w mgnieniu oka, w tysiącach punktów na terenie całego kraju. Jest to coś, co nie jest możliwe w przypadku innych pośredników płatności.

Karta dostosowana może być również do bardziej wymagających użytkowników. W takim przypadku oferowana ilość usług znacząco rośnie: użytkownik może posiadać aplikację, dzięki której na bieżąco może śledzić swoje wydatki lub otrzymać kartę przedpłaconą MasterCard, która znacząco zwiększy możliwości serwisu.

Inne metody płatności
top