Kompendium Wiedzy Na Temat Cashback Bukmacherski!

Cashback bukmacherski to jedna z tych ofert, która ostatnimi czasy zdecydowanie zyskała na popularności. Nic w tym dziwnego, biorąc pod uwagę, jak dużo korzyści przynosi korzystanie z tego rodzaju usług. Największą zaletą tej usługi jest swoboda, ponieważ usługa ta dostępna jest dla każdego gracza, bez względu na poziom zaawansowania oraz obstawiane kwoty. Niestety, szczególnie w Polsce, pojęcie to oznaczać może wiele ofert – zwrot części wydanych pieniędzy bez względu na zakład, bądź też promocyjny zakład bez ryzyka ze 100% zwrotem pieniędzy. Zwrot wydanej gotówki otrzymasz także w ofercie programów lojalnościowych bądź też VIP klubów. Nic dziwnego, że pojęcie to nie jest do końca zrozumiałe przez wielu. Jeśli szukasz informacji na temat cashback zakładów w Polsce, dowiedz się wszystkiego już teraz!

Czym Tak Naprawdę Jest Cashback Bukmacherski?

Cashback bukmacherski

Cashback w dosłownym tego słowa tłumaczeniu oznacza zwrot gotówki. W przypadku Cashback zakłady, usługa ta oznacza zwrot całości lub części wydanych środków, w przypadku, gdy spełnione zostały określone warunki. Najczęściej, w przypadku promocyjnych ofert, jest to usługa, która pozwala na otrzymanie całości wydanej na zakład kwoty, w przypadku, gdy okaże się on przegrany. Dzięki temu gracz może bezstresowo obstawiać zakłady, nie martwiąc się o ewentualną przegraną. Dzięki tej usłudze, grający albo wygra dany zakład, albo wyjdzie na zero. Niestety, nie jest to usługa idealna. Taki rodzaj usługi posiada swoje ograniczenia oraz oferowany jest głównie na środki bonusowe, które wymagają wielokrotnego obrotu, zanim będą mogły zostać wypłacone.

Drugą, bardziej rzadką formą oferowania cashbacku bukmacherskiego (szczególnie przez polskich bukmacherów) to zwrot części wydanych środków. W takim przypadku nie ma znaczenia, czy dany zakład został przegrany, czy też okazał się zwycięski. Zwrot pieniędzy za zakłady otrzymasz bez względu na wynik. Niestety, ilość bukmacherów oferująca taki rodzaj usługi jest niewielka, szczególnie na Polskim rynku. Taka forma zwrotu wydanych pieniędzy jest zdecydowanie bardziej popularna w grach hazardowych oraz może mieć inne zasady, w zależności od danej gry. Zazwyczaj, zwrot wynosić będzie od 0.1 do nawet 1% wydanej kwoty.

Bukmacher Cashback, A Oferta Promocyjna Serwisu

Cashback bukmacherski oferowany jest w połączeniu z innymi bonusami, uatrakcyjniając tym samym całą ofertę. Bukmacher oferować będzie procentowy zwrot wydanej gotówki, wraz z bonusem za rejestrację. Pamiętać należy, że im bardziej lukratywna i bogata będzie dana promocja, tym bardziej skomplikowany okazać może się jej regulamin. To z kolei może zdecydowanie wpłynąć na możliwość wypłaty wygranych środków, głównie ze względu na szereg ograniczeń.  Zawsze, jeszcze przed rejestracją nowego konta warto jest dokładnie zapoznać się z warunkami danej usługi. Dzięki temu unikniesz wielu rozczarowań.

Najczęściej promocyjna oferta skupiać będzie się na danym okresie, w którym możliwe będzie otrzymanie zwrotu. Na przykład, bukmacher oferować może Ci nawet 20% cashback zakłady, w przypadku przegranego spotkania. W takim przypadku najczęstszymi warunkami będzie dedykowany okres (np. od piątku do niedzieli), minimalny kurs (np. od 2.00 do 7.00 na zakłady przedmeczowe) oraz warunek obrotu (wygraną kwotę należy będzie obrócić nawet do 12-15 razy).

Cashback Na Zakłady W Programach Lojalnościowych I VIP Klubach

Część bukmacherów oferować będzie cashback, ale nie dla wszystkich swoich klientów. Zdarzyć się może, że bukmacher cashback dostępny będzie dopiero po dołączeniu do VIP klubu, który różnić może się pod względem elitarności i tak zwanych poziomów. Im wyższy będzie Twój poziom członkostwa, tym większy będzie Twój zwrot na zakłady. Jeżeli jesteś lojalnym graczem, który koncentruje się na korzystaniu z jednej oferty, programy lojalnościowe i VIP kluby oferujące cashback będą bardzo atrakcyjnym wyborem.

Porównanie Najlepszych Bukmacherów
Betclic
 • Atrakcyjna oferta zakładów na żywo
 • Dostęp do klubu VIP i dodatkowych wydarzeń
 • Metody Wpłaty
 • Visa
 • Mastercard
 • Entropay
 • Trustlty
 • ecoPayz
7/10

Ocenione przez 179 użytkowników

Bonus powitalny:

200 zł

Etoto
 • Atrakcyjny bonus powitalny
 • Bogata oferta zakładów na żywo
 • Metody Wpłaty
 • Visa
 • Mastercard
 • Przelewy24
 • BLIK
 • Dotpay
8/10

Ocenione przez 219 użytkowników

Bonus powitalny:

200 zł

*Do każdej oferty ma zastosowanie regulamin warunków i zasad.

Cashback Po Polsku, Czyli Zakłady Bez Ryzyka

Skupiając się jedynie na Polskim rynku bukmacherskim, pojęcie cashback zostało trochę nadużyte oraz przyjęło się jako oznaczenie zakładu bez ryzyka. Takie określenie nie jest do końca błędne, ze względu, iż na sam koniec, gracz i tak otrzymuje zwrot wydanej kwoty, co wpisuje się w angielskie słowo „Cashback”. Niestety, w tym przypadku, oznacza to terminowo i regulaminowo ograniczoną promocję, która pozwala na całkowity zwrot wydanej kwoty, a nie gwarancję zwrotu części wydanych pieniędzy, bez względu na co zostały przeznaczone. Zgodnie z Polskimi zasadami, w przypadku cashback zakłady bez ryzyka, klienci, którzy z niego skorzystają, otrzymają jednorazowy zwrot wydanej kwoty na dany kupon, w przypadku, gdy okaże się on przegrany. Taki rodzaj zwrotu pieniędzy posiada także swoje ograniczenia. Jest to głównie ograniczenie czasowe oraz górna granica kwoty, która będzie podlegać zwrotowi.

Cashback Oferowany Poprzez Pośredników Wpłat

Kolejną popularną metodą otrzymywania części wydanych pieniędzy jest zwrot wydanej gotówki otrzymywany poprzez pośredników wpłat. Są to zazwyczaj portfele elektroniczne, które nagrodzą Cię zwrotem części przelewanych pieniędzy, wprost na Twoje konto. W zależności od wybranego serwisu może on oferować od 0.1 do nawet 0.5%. Czy jest to opłacalne rozwiązanie? Zdecydowanie tak oraz szczególnie jeśli jesteś graczem, który generuje duży obrót. Przykładowo, profesjonalista posiadający 250 000 zł miesięcznego obrotu otrzymać może aż 1250 zł i to bez jakichkolwiek haczyków. Pamiętać należy, że nie jest to jedyna korzyść takiego cashbacku. Opierając się o takie przelewy możesz również otrzymać:

Taki rodzaj zwrotu oferowany może być jako oferta specjalna danego portfela elektronicznego, bądź też może to stanowić ofertę danego bukmachera. Zazwyczaj tego typu oferty mogą się łączyć, co dodatkowo uatrakcyjnia całą promocję.

UZYSKAJ IDEALNE DOPASOWANIE

Cashback Zakłady Bez Ryzyka, Cashout, A Oferta Freebetów – To Samo?

Najczęściej popełnianym błędem jest stawianie znaku równości pomiędzy zakładem bez ryzyka, a darmowym zakładem bukmacherskim. Usługi te nie są jednak identyczne, głównie ze względu na to, jak przelicza się ewentualną wygraną. W przypadku zakładu bez ryzyka wygranie oznacza wypłatę całości wygranej kwoty, bez jakichkolwiek potrąceń. Korzystając natomiast z Freebetów, bukmacher odejmie od wygranej stawkę darmowego zakładu.

Cashback Bukmacherski A Cashout – Dwa Różne Produkty

Bardzo duża część osób, szczególnie tych początkujących, myli pojęcie cashbacku z ofertą Cashout. Cashout, jest to możliwość wcześniejszej wypłaty danego kuponu, jeszcze przed jego całkowitym rozstrzygnięciem. W przypadku kuponów akumulacyjnych, Cashout polega na wypłacie części wygranej, zanim rozegrane zostaną wszystkie pozycje. W przypadku pojedynczych zakładów. Cashout polegać będzie na możliwości zamknięcia kuponu przed zakończeniem spotkania oraz otrzymania zwrotu części wydanych pieniędzy. Pamiętać należy, że opcja Cashout nie jest dostępna u wszystkich bukmacherów oraz nie na wszystkie typy zakładów i wydarzeń sportowych.

Wady I Zalety Cashback Zakładów – Czy Warto Jest Korzystać Z Takich Ofert?

Wady i zalety cashback zakładów

Wady i zalety cashbacku bukmacherskiego uzależnione będą od tego, jaki rodzaj zwrotu został Ci zaoferowany. Do największych zalet wspólnych tego typu usługi należą:

Niestety, jak każdy produkt, również i zwrot gotówki za zakłady bukmacherskie posiada swoje wady:

Podsumowując, Cashback bukmacherski potrafi być dość skomplikowanym produktem, który oznaczać może tak naprawdę wiele rzeczy. Niemniej jednak celem każdej oferty jest zaoferowanie Ci częściowego lub całkowitego zwrotu wydanych pieniędzy. Decydując się na skorzystanie z tej usługi, należy dokładnie zapoznać się z warunkami, szczególnie jeśli jest to oferta promocyjna. Czy warto jest skorzystać z tej usługi? Naszym zdaniem jak najbardziej – gwarantuje ona wiele korzyści oraz oferowana jest zazwyczaj na atrakcyjnych warunkach.

top