Recenzja Skrill: Przesyłaj pieniądze za darmo

Każda osoba, która przynajmniej raz w życiu miała styczność z zakładami bukmacherskimi, na pewno kojarzy tę platformę. Założona w roku 2001 pod nazwą Moneybookers, od lat stanowi wyznacznik tego, czym płatności elektroniczne być powinny. Skrill od lat uznawany jest za światowego lidera płatności z sektora zakładów bukmacherskich, ale nie tylko. Skrill to również bardzo dobre rozwiązanie dla każdej osoby szukającej bezpiecznego i szybkiego sposobu na przelew gotówki.

Skrill logo

Co to jest Skrill? Serwis jest przedsiębiorstwem umożliwiającym transfer pieniędzy za pośrednictwem Internetu, będąc równocześnie alternatywą dla tradycyjnych metod takich jak polecenia zapłaty lub bankowości. Podobnie do konkurencji, również i Skrill wymaga identyfikacji użytkownika, w celu zapobiegania praniu brudnych pieniędzy.

To, co wyróżnia tę platformę, to łatwość otrzymywania, przechowywania oraz zlecania płatności w wielu dostępnych walutach i krajach. Cecha ta jest również głównym powodem tak wysokiej popularności tego serwisu, ponieważ Skrill dostępny jest również w krajach „podwyższonego ryzyka”, często będąc jedynym sposobem dokonywania płatności.

Operując na globalną skalę oraz w niszach o podwyższonym ryzyku (np. hazard, kasyna), Skrill charakteryzuje się bardzo wysokim poziomem bezpieczeństwa. Serwis posiada wszelkie wymagane licencje, zezwolenia oraz przechodzi regularne audyty. Przelew pieniędzy odbywać się może jedynie na podstawie adresu e-mail, gwarantując maksimum bezpieczeństwa. Jeśli jesteś osobą, która poszukuje bezpiecznego sposobu na przekaz pieniędzy (szczególnie jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie i hazard), koniecznie zapoznaj się z tym, co do zaoferowania posiada Skrill.

Bukmacherzy, którzy zapewniają płatności Skrill
Najnowsza Aktualizacja 25 / 07 / 2024
BUKMACHER MIN.
DEPOZYT
MAX.
WYPŁATA
WYPŁATA PLAY
Etoto Zagraj teraz Etoto Recenzję
*Obowiązują warunki I zasady; 18+;

Przegląd korzyści, które można otrzymać, korzystając z platformy

Analizując dostępną ofertę, łatwo zauważyć można, iż platforma ta posiada do zaoferowania o wiele więcej niż konkurencja, gwarantując, iż każda osoba odnajdzie coś dla siebie.

Przelewy internetowe

Skrill przelewy internetowe

Błyskawiczne przelewy internetowe to najważniejsza funkcja całego systemu Skrill. Dzięki tej platformie, w łatwy, szybki i wygodny sposób prześlesz gotówkę gdziekolwiek chcesz. Przelewy wykonywać można do banków, portfela, a nawet konkurencji. To, co wyróżnia przelewy u tego pośrednika to brak jakichkolwiek opłat, wysoki poziom bezpieczeństwa oraz swoboda, ponieważ pieniądze wysłać można do dowolnego miejsca na ziemi.

Przelewy internetowe oferowane przez tę firmę najbardziej atrakcyjne będą dla osób operujących często w obcych walutach, ze względu na to, iż Skrill nie pobiera żadnych opłat za przewalutowanie. Co więcej, w odróżnieniu od tradycyjnych banków, Skrill nie posiada zawyżonych kursów wymiany.

Serwis umożliwia nie tylko wysyłanie przelewów pieniężnych, ale również ich odbiór. W przypadku portfela Skrill, jedyne co będziesz potrzebować to adres e-mail – koniec ze żmudnym wypełnianiem danych do przelewu. Co więcej, przelew zlecony do innego portfela elektronicznego Skrill jest wręcz natychmiastowy.

Płatności Online

Skrill płatności online

Tak duża popularność pośrednika jest zasługą bardzo atrakcyjnej oferty płatności online, a w szczególności płatności dokonywanych na rzecz zakładów bukmacherskich oraz innych serwisów związanych z hazardem. Płatności dokonywane mogą być za pomocą przeglądarki internetowej, laptopa, tabletu, a nawet telefonu komórkowego.

Skrill MasterCard

Skrill Mastercard

Dla użytkowników, którzy wymagają maksimum swobody oraz możliwości, firma posiada również ofertę przedpłaconej karty MasterCard. Podpinając ją pod swoje konto Skrill, umożliwisz sobie płatność w praktycznie każdym sklepie na świecie. Karta dostępna jest w czterech walutach: Euro, Funt Brytyjski, Dolar Amerykański oraz Polski Złoty. Posiadając zweryfikowane konto, wysyłkę karty zlecić możesz paroma kliknięciami myszy.

Program VIP

Skrill program VIP

Jeśli jesteś osobą, która naprawdę dużo wydaje i oczekujesz jedynie najwyższej jakości usług, koniecznie zapoznaj się z programem VIP. W zależności o tego, ile wydajesz, otrzymać możesz dostęp do klubu VIP, przeznaczonego jedynie dla osób spełniających określone warunki. Jak się do niego dostać? Najniższy poziom – brązowy, otrzymasz, jeśli na dany kwartał dokonałeś transakcji za przynajmniej 6000 EUR. Dzięki temu otrzymasz zniżki na opłaty za wysyłkę pieniędzy, mniejsze opłaty za wypłatę gotówki oraz niższe kursy wymiany walut. W przypadku wyższych poziomów (Silver, Gold i Diamond) możliwe jest otrzymanie osobistego menadżera rachunku, priorytetowe ładowanie danych bankowych, a nawet brak opłat za wysyłkę pieniędzy oraz wypłat z bankomatu.

Gdzie można płacić za pomocą Skrill?

Przede wszystkim, pośrednik jest serwisem, który charakteryzuje obsługą wielu zakładów bukmacherskich oraz wszelkiego rodzaju gier hazardowych. Tak szeroka adopcja możliwa była jedynie dzięki szybkości, skuteczności oraz dyskrecji podczas dokonywania wpłat do takich serwisów. Serwis charakteryzuje się również obsługą przedpłaconych kart MasterCard, co rozszerzy Twoje możliwości o tysiące serwisów online, jaki również wszelkiego rodzaju sklepów na świecie.

Jak wpłacić pieniądze na konto? Jest to niesamowicie proste! Po pierwsze, należy utworzyć konto użytkownika. Proces ten jest bardzo intuicyjny oraz wymaga jedynie minimum formalności. Następnie, po rejestracji i weryfikacji Twoich danych osobowych, konto gotowe będzie na wpłatę środków. Pieniądze na konto pośrednika wpłacić można na wiele sposobów - za pomocą przelewu bankowego, za pomocą kart lub przepłaconych bonów.

Jak tylko zlecone wpłaty pojawią się na Twoim koncie, możliwe będzie ich wykorzystanie, a dzięki temu, że portfel akceptowany jest przez najważniejszych bukmacherów, płacenie w ten sposób nie ujawnia Twoich danych osobowych.

Porównaj tych bukmacherów
Etoto vs Betclic
Cotygodniowe promocje
Minimalna kwota wpłaty, aby uzyskać bonus
Ograniczenia dotyczące metod płatności w celu otrzymania premii
„Turnover” pierwszej kwoty, aby otrzymać bonus powitalny
*Obowiązują warunki I zasady! Odwiedź stronę bukmachera, aby uzyskać więcej informacji

Czy warto jest zaufać? Bezpieczeństwo oferowanych usług

Skrill jest jedną z najlepszych metod płatności nie bez powodu. To, co wyróżnia ten serwis na tle konkurencji to przede wszystkim bezpieczeństwo. Po pierwsze, Skrill nigdy nie przekazuje danych swoich użytkowników sprzedawcom detalicznym. Dokonanie płatności odbywa się jedynie za pomocą podania adresu e-mail – dane karty oraz dane bankowe nigdy nie zostają ujawnione.

W przypadku dokonywania transakcji, towarzyszące jej zabezpieczenia stoją na najwyższym, światowym poziomie. Całość przesyłanych danych szyfrowana jest w czasie rzeczywistym, najwyższej klasy certyfikatem spełniającym normy bezpieczeństwa obowiązujące w sektorze kart płatniczych. Skrill poszczycić się również może posiadaniem statusu pierwszej firmy/wydawcy pieniądza elektronicznego, który uzyskał w Wielkiej Brytanii autoryzację brytyjskiego urzędu nadzoru finansowego. Jedno jest pewne – korzystając z usług tego serwisu, każdy klient otrzyma maksimum bezpieczeństwa.

Podsumowanie

Skrill to stanowczo jedna z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych platform z sektora finansowego. Serwis ten polecany jest w szczególności osobom, które często korzystają z serwisów internetowych wymagających płatności online: zakładów bukmacherskich oraz kasyn.

Dzięki intuicyjnemu systemowi i łatwiej rejestracji, depozyt i wypłata gotówki odbywa się w bardzo wygodny sposób, oraz na wiele sposobów. Serwis charakteryzuje wygoda, błyskawiczny dostęp oraz zaufanie setek tysięcy zadowolonych klientów na całym świecie.

Bogaty wachlarz usług tego serwisu sprosta oczekiwaniom wszystkich użytkowników. Elitarni użytkownicy generujący wysokie obroty otrzymać mogą dostęp do specjalnej oferty VIP. Co więcej, w odróżnieniu od konkurencji, Skrill wspiera obsługę Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin oraz Ether. Dzięki temu, jeśli tylko masz ochotę, w dowolnej chwili wymienić możesz dowolną z tych kryptowalut.

Inne metody płatności
top