Milenium Zakłady Bukmacherskie - Wiele Promocji od Legalnego Bukmachera

Milenium nie akceptuje graczy z Twojego kraju!
Naszym najlepszym wyborem dla Ciebie jest:

Etoto rejestracja

Wybór odpowiedniego bukmachera to jedna z najważniejszych decyzji każdego gracza. Dlatego też warto zapoznać się z ofertą danego serwisu jeszcze przed rejestracją swojego konta – pozwoli Ci to zrozumieć zasady działania, ofertę oraz możliwości, jakie oferuje Ci dany bukmacher. W tej recenzji dowiesz się wszystkiego na temat działalności Milenium zakłady bukmacherskie: legalnego bukmachera działającego na terenie Polski.

Design oraz możliwości, jakie oferuje strona internetowa bukmachera Milenium

Działanie oraz wygląd serwisu internetowego Milenium cechuje się przede wszystkim prostotą, oraz wysoką czytelnością dostępnych treści. Serwis nie stara się wyznaczać nowych trendów, co zdecydowanie jest tutaj zaletą – „innowacyjna” strona internetowa często utrudnia korzystanie z usług danych serwisów, szczególnie nowym użytkownikom. Bukmacher stawia na przejrzystość – wszelkie informacje dostępne są na wyciągnięcie ręki, a proces rejestracji nowego konta rozpoczęty może zostać praktycznie jednym kliknięciem myszy. Wartości te mają swoje odbicie również w ofercie dostępnych sportów i podczas stawiania zakładów – jest to niewątpliwie jedna z największych zalet tej firmy.

Milenium

Oceniony przez: Klaudia

author

NIE ZATWIERDZONY

Generalne Informacje
 • Regulacje:Ministerstwo Finansów Polska
 • Zakłady na żywo: Dostępne
 • Topowe Sporty: Piłka nożna, Hokeju na lodzie, Tenis, Siatkówka
 • Obsługa klienta:Codziennie - od 8:00 do 22:00
 • Platformy: Browser, Android & iOS
 • Recenzja mobilna: Jeszcze Nie Recenzowane
Ocena ogólna
1/10

Ocenione przez 68 użytkowników

Legalne / Bezpieczne
 • Ministerstwo Finansów Polska
Aktualna oferta

Niedostępne

NIE ZATWIERDZONY

Doświadczenie

1/10

Jakość usług pomocy

1/10

Promocje

1/10

Bezpieczeństwo

1/10
*Obowiązują warunki I zasady. Odwiedź stronę bukmachera, aby uzyskać więcej informacji

Proces rejestracyjny nowego konta w serwisie – Bukmacher Milenium opinie

Rejestrację nowego konta rozpocząć można tak naprawdę jednym kliknięciem na stronie głównej serwisu, po najechaniu myszą na żółty przycisk „rejestracja”. Przekieruje Cię to do formularza rejestracyjnego, który dzieli się na trzy etapy. Zaletą tego rozwiązania to pełna kontrola wprowadzanych danych, które uzupełniasz progresywnie – ogranicza to ilość popełnianych błędów, przyspieszając tym samym cały proces.

Rozpoczynając cały proces rejestracji nowego konta przygotować się na podanie następujących danych:

Ponadto wymagane będzie również utworzenie nazwy użytkownika, hasła oraz weryfikacja swojego adresu e-mail. Podanie powyższych informacji jest obowiązkowe oraz opiera się na przepisach, oraz wymogach licencji serwisu. Podanie powyższych danych zdecydowanie zwiększa również bezpieczeństwo korzystania z serwisu.

Milenium zakłady bukmacherskie: posiadane licencje, zgodność z przepisami

Bukmacher działa w 100% legalnie, opierając całą swoją działalność na podstawie koncesji udzielonej przez Ministra Finansów RP na prowadzenie zakładów wzajemnych na terenie Polski. Bukmacher odprowadza podatki, spełnia wszelkie wymogi prawne i bezpieczeństwa zawarte w Ustawie o Grach Hazardowych. Dzięki temu, korzystając serwisu nie narażasz się na otrzymanie kar finansowych, utratę swoich środków i innych nieprzyjemności towarzyszących korzystaniu z nielegalnie działających serwisów.

1. Promocje

Bogata oferta dostępnych promocji: atrakcyjny bonus na start w wysokości 1500 PLN, a także nawet 5% comiesięcznego cashbacku, Happy Hours, darmowe zakłady do 150 PLN i wiele więcej.

2. Postaw zakład

Zaloguj się na swoje konto oraz interesującą Cię kategorię, spotkanie, a następnie interesującą Cię pozycję. Ostatnim krokiem będzie zatwierdzenie danego zakładu, poprzez naciśnięcie przycisku “Postaw zakład”.

3. Wersja mobilna i aplikacja

Bukmacher oferuje dobrze zoptymalizowaną mobilną wersję witryny internetowej, a także aplikacje mobilne na systemy iOS i Android możliwe do pobrania bezpośrednio ze strony bukmachera.

Milenium bukmacher kod promocyjny i oferta bonusowa dla nowych klientów serwisu

Jeśli jesteś osobą nastawioną na bonusy u bukmacherów, Milenium bukmacher promocje prawdopodobnie spełnią Twoje oczekiwania. Przede wszystkim bukmacher posiada dość atrakcyjną ofertę skierowaną do nowych użytkowników serwisu. Rejestrując nowe konto, milenium bukmacher bonus wynosić będzie nawet i 1,500 zł. Aby go otrzymać, podczas rejestracji należy zaznaczyć pole „bonus na start”. Pamiętać należy również o tym, że na zrealizowane bonusu ma się jedynie dziesięć dni.

Jak otrzymać milenium bukmacher bonus? Wystarczy jedynie dokonać wpłaty na swoje konto w serwisie i to wszystko – Milenium zakłady bukmacherskie podwoją Twoją wpłatę. Na przykład, wpłacając 200 zł, serwis nagrodzi Cię również 200 zł, co da całkowitą kwotę 400 zł. Niemniej jednak warto jest również pamiętać o ograniczeniach z tego wynikających, a przede wszystkim z warunku obrotu. Według regulaminu zamieszczonego na stronie internetowej serwisu bonus wykorzystany może być jedynie na zakłady bukmacherskie przez sieć Internet, z kursem ogólnym nie mniejszym niż 2.00. Co więcej, bukmacher bonus posiada również warunek obrotu, a z promocje można skorzystać tylko raz.

Milenium bukmacher promocje nie ograniczają się jedynie od bonusu na start. Serwis posiada również ofertę „darmowy zakład”, która pozwoli Ci na zawarcie zakładu bez ponoszenia jakiegokolwiek ryzyka. Zaletą tej promocji jest to, iż jest ona dostępna dla wszystkich nowych członków Ligi Mistrzów – programu lojalnościowego pozwalającego na gromadzenie punktów premiowych za dokonywane zakłady (punkty otrzymuje się bez znaczenia czy dany zakład był wygrany, czy też nie). Następnie, owe punkty wykorzystane mogą zostać na otrzymanie kredytów w serwisie oraz nagród rzeczowych. Istnieje również możliwość otrzymania Milenium bukmacher kod promocyjny. Kody zazwyczaj wysyłane są na adres e-mail podany podczas rejestracji.

Bukmacher: opinie na temat oferty sportów i dostępnych rynków w serwisie

Zalety / Wady
author avatar
 • Bogata oferta dostępnych rynków
 • Statystyki spotkań
 • Dedykowana witryna e-sportów
 • Średnia ilość dostępnych sportów
Milenium

NIE ZWERYFIKOWANY

*Obowiązują warunki I zasady.

Bukmacher posiada dość standardową ofertę dostępnych sportów, która jednocześnie spełni oczekiwania większości grających. Dostępne są nie tylko standardowe pozycje takie jak piłka nożna, czy też koszykówka, ale również i bardziej niszowe: e-sporty, rugby, a nawet lotki. Jeśli nie posiadasz bardzo wygórowanych oczekiwań, bukmacher Milenium zdecydowanie spełni Twoje oczekiwania.

Jakie rodzaje zakładów będziesz mógł typować w tym serwisie? Bukmacher posiada w swojej ofercie nie tylko standardowe „1x2”, ale również i możliwość typowania:

Oferta rynków dostępnych w serwisie jest dość pokaźna i zdecydowanie spełni oczekiwania większości osób. Co więcej, serwis pozwala na łączenie typów zakładów, pozwalając tym samym na umieszczenie na jednym kuponie wielu typów zakładów, dotyczących jednego spotkania.

Tworzenie pierwszego zakładu w Milenium zakłady bukmacherskie

Bukmacher zdaje sobie sprawę z tego, że czasami o wygranej decydują sekundy. Dlatego też proces zawierania zakładu ograniczony został do minimum, pozwalając na szybkie i bezproblemowe obstawianie. Aby obstawić zakład należy zalogować się do swojego konta użytkownika, wybrać odpowiednią dziedzinę oraz interesujące Cię wydarzenie. Następny krok to już wybranie pozycji, którą chcesz przyjąć, określenie wartości zakładu i naciśnięcie przycisku zawarcia zakładu. To wszystko – jeśli wszystko zostało poprawnie przeprowadzone Twój zakład zacznie obowiązywać. Obstawianie w Milenium zakłady bukmacherskie możliwe jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Tyczy się to nie tylko oferty tradycyjnej, ale również i oferty mobilnej.

Milenium Profil
Milenium
 • Założony: 2003
 • Lokalizacja: Zielona Góra, Polska
 • Sieć: 150+ punktów zlokalizowanych w całej Polsce
 • Sponsor: Falubaz, ŁKS Commercecon, Elana Toruń
 • Informacje kontaktowe:
  • Czat na żywo

Obstawianie na żywo versus oferta zakłady bukmacherskie Milenium

Chcąc pozostać konkurencyjnym, każdy bukmacher online wręcz musi cały czas doskonalić swoją ofertę zakładów na żywo – najbardziej zyskującego na popularności typu obstawiania. Analizując to, co do zaoferowania posiada Milenium zauważyć można parę braków. Sprowadzają się one głównie do braku wspierania możliwości oglądania spotkań na żywo. To czy sytuacja ta będzie problemem uzależnione będzie głównie od Ciebie – nie każda osoba wymaga od serwisu stałych transmisji online.

Oferta na żywo Milenium zakłady bukmacherskie posiada również swoje zalety – strona posiada możliwość prowadzenia czatu online. Serwis wspiera również kalendarz spotkań a oferta spotów jest dość zadowalająca. Milenium bukmacher pozwala na typowanie na żywo następujących sportów:

Płatności w zakłady bukmacherskie milenium – dostępne metody wpłat i wypłat z serwisu

Serwis koncentruje swoje metody wpłat wokół trzech pośredników: Payu, tpay.com oraz BLIK. Rozwiązanie to posiada wiele zalet, ponieważ wpłaty są usystematyzowane, a wyżej wymienieni pośrednicy wspierają bardzo dużą ilość metod wpłat. Dzięki temu przelew wykonanym może być praktycznie z dowolnego banku działającego na terenie Polski, za pomocą kart bankowych, portfeli elektronicznych (Google Pay i Apple Pay).

Przelewy realizowane są na bieżąco, pojawiając się na Twoim koncie nie później niż w ciągu 15 minut. Jedynie w przypadku tradycyjnych przelewów bankowych czas oczekiwania wynosić może od 1 do 3 dni roboczych. Wszystkie metody są bezpłatne – Milenium zakłady bukmacherskie nie pobiera żadnych opłat za depozyty. Wypłaty z serwisu realizowane są jedynie na konto bankowe oraz jedynie przy pomocy strony internetowej – zgodnie z ustawą o grach hazardowych.

Co myślisz o tym operatorze?
Podaj swoją własną ocenę

Mobilny

Wsparcie

Promocje

Bezpieczeństwo

Twoja ogólna ocena
0/10
TWÓJ GŁOS ZOSTAŁ WYSŁANY

Bukmacher versus oferta mobilna – możliwości oraz dostępne aplikacje mobilne

Zakłady bukmacherskie posiadają pełnoprawną ofertę mobilną, dostosowaną do praktycznie każdego urządzenia na rynku. Bukmacher posiada nie tylko bardzo dobrze działająca stronę mobilną serwisu, ale również i dedykowane aplikacje mobilne na systemy operacyjne iOS i Android. Korzystając z aplikacji pozwoli Ci na skorzystanie z dodatkowych udogodnień: podglądu aktualnych kuponów, powiadomień push, wyników spotkań na żywo, dostępu do konta bez znaczenia na lokalizację oraz wiele, wiele więcej.

Milenium zakłady bukmacherskie – czy korzystając z usług tego serwisu będziesz bezpieczny?

Bukmacher Milenium dołożył wszelkich starań, aby rozgrywka prowadzona w serwisie spełniała wszystkie wymogi bezpieczeństwa. Bezpieczeństwo to potwierdzone jest przez zezwolenie Ministerstwa Finansów Polska. Co więcej, serwis posiada wdrożoną politykę prywatności, która reguluje każdy aspekt przetwarzania Twoich danych osobowych, a strona internetowa posiada wysokiej klasy certyfikat SSL. Milenium bukmacher opinie mówią same za siebie: serwis ten jest godny zaufania każdego gracza.

Biuro obsługi klienta: Milenium bukmacher godziny otwarcia

Kontakt z biurem obsługi klienta serwisu jest dość ograniczony, szczególnie jeśli mowa jest o zakładach prowadzonych przez sieć Internet. Jedynym sposobem na uzyskanie pomocy jest wypełnienie formularza online, zamieszczonego na stronie internetowej firmy. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest udanie się do stacjonarnego punktu firmy. W takim przypadku sprawdź milenium bukmacher godziny otwarcia: punkty czynne są zazwyczaj od 09:00 do 19:00.

Podsumowanie

Bukmacher Milenium jest co najwyżej serwisem poprawnym, posiadając nie tylko wiele zalet, ale również i wad. Strona internetowa serwisu jest bardzo czytelna, ale mogłaby zostać odświeżona. Oferta serwisu będzie wystarczająca dla większości graczy, szczególnie jeśli jesteś osobą nastawioną głównie na obstawianie pre-match. Na wyróżnienie zasługuje również milenium bukmacher kod promocyjny i bonusy w serwisie – oferta dla nowych graczy jest naprawdę atrakcyjna.

Conclusion
Milenium

Nie zatwierdzony

Nasz ekspert znalazł powody, by nie dodawać tego bukmachera do naszego wyboru rekomendowanych witryn. Zalecamy wypróbowanie niektórych zweryfikowanych bukmacherów poniżej:

arrow
top