Recenzja Betclic mobile - Aplikacji mobilnych na Android i iOS

Z roku na rok, coraz więcej osób preferuje aplikacje mobilne, które nie tylko zdecydowanie ułatwiają typowanie meczy, ale także są o wiele łatwiejsze w użyciu. Dobrze zdaje sobie z tego sprawę bukmacher Betclic, który oferuje swoim klientom dobrze zoptymalizowane aplikacje na systemy Android i iOS oraz dedykowaną witrynę mobilną. Chcesz dowiedzieć się wszystkiego na temat aplikacji Betclic mobile? Sprawdź już teraz!

Wersja Mobilna Witryny Betclic Mobile - Doświadczenia Użytkownika

W odróżnieniu od większości konkurencji, Betclic oferuje swoim klientom dwie dedykowane wersje witryn mobilnych. Dzięki temu będziesz mógł wybrać, czy w danej chwili interesuje Cię typowanie zakładów bukmacherskich, czy też zainteresowany jesteś grą w automaty. Analizując samą witrynę mobilną do typowania zakładów, zaprojektowana została ona w sposób bardzo zbliżony do tradycyjnej strony bukmachera. Strona mobilna serwisu działa płynnie oraz nie powoduje problemów w działaniu nawet na starszych urządzeniach. Jest to dość duża zaleta, biorąc pod uwagę atrakcyjną wizualnie oprawę graficzną. Sama oprawa graficzna również pozytywnie wpływa na doświadczenia użytkownika, pozwalając na graficzne rozpoznanie Twoich ulubionych drużyn podczas typowania zakładów. Do zalogowania się w witrynie posłużyć mogą Ci te same dane, co w przypadku tradycyjnej witryny na komputery stacjonarne. Jeżeli jesteś nowym użytkownikiem serwisu, bez problemu stworzysz także nowe konto, bezpośrednio z poziomu Twojego smartfonu.

Betclic

Oceniony przez: Klaudia

author

ZATWIERDZONY

Generalne Informacje
 • Regulacje: UKGC, MGA, Gibraltar, ESSA, EGBA, eCOGRA
 • Zakłady na żywo: Dostępne
 • Topowe Sporty: Piłka nożna, Tenis, Koszykówka, Siatkówka
 • Obsługa klienta:Within 24 hours response time
 • Platformy: Browser, Android & iOS
 • Recenzja strony internetowej: Betclic Recenzja
Ocena ogólna
7/10

Ocenione przez 179 użytkowników

Legalne / Bezpieczne
 • Ministerstwo Finansów Polska
 • UKGC
 • MGA
 • GBGA
 • ESSA
 • EGBA
 • eCogra
Aktualna oferta

Doświadczenie

8/10

Jakość usług pomocy

6/10

Promocje

7/10

Bezpieczeństwo

7/10
*Obowiązują warunki I zasady. Odwiedź stronę bukmachera, aby uzyskać więcej informacji

Betclic Aplikacja Android - Instalacja Oraz Możliwości

Jak każdy szanujący się bukmacher online, także i Betclic umożliwia swoim klientom pobranie i zainstalowanie Betclic aplikacji Android. Dzięki oprogramowaniu na swój smartfon, uzyskasz dostęp do ponad 30 000 zakładów, a także:

Co więcej, do zalogowania się w aplikacji posłużą Ci te same dane logowania, co w przypadku tradycyjnej witryny online. Z drugiej strony, gdy jesteś nowym użytkownikiem serwisu, bez problemu będziesz mógł utworzyć nowe konto, w całości przy pomocy swojego smartfonu oraz bez względu na miejsce, w którym aktualnie się znajdujesz.

O ile samo korzystanie z Betclic aplikacja Android jest bardzo intuicyjne, o tyle instalacja oprogramowania będzie zdecydowanie bardziej wymagająca. Zgodnie z regulaminem, Google zabrania udostępniania aplikacji o tematyce hazardowej w sklepie Play Store, co przekłada się na pewne utrudnienia dla gracza. Aby zainstalować aplikacje, po pierwsze należy udać się do ustawień swojego telefonu oraz aktywować opcję instalowania aplikacji z nieznanych źródeł (co oznacza źródeł innych niż Google Play Store). Następnie, należy udać się na oficjalną witrynę bukmachera oraz pobrać Betclic aplikację na telefon. Ostatnim krokiem będzie instalacja pobranego oprogramowania oraz zalogowanie się do serwisu

Betclic Aplikacja Na Telefon Z Systemem iOS

Wychodząc na wprost oczekiwaniom swoich klientów, bukmacher wspiera także aplikacje na systemy operacyjne iOS. Również i w tym przypadku otrzymasz dostęp do równie bogatej oferty serwisu, pozwalającej Ci na swobodne obstawiania wydarzeń sportowych bez względu na to, gdzie się w danej chwili znajdujesz. Największą zaletą aplikacji na telefon z systemem iOS jest łatwość instalacji. Tak naprawdę, wystarczy jedynie udać się do Apple Store i wpisać frazę „Betclic mobile”. Po naciśnięciu przycisku pobierania, aplikacja zostanie automatycznie pobrana, zainstalowana i skonfigurowana. Również i w przypadku Betclic mobile, do zalogowania się w serwisie posłużą Ci te same dane logowania, co w przypadku tradycyjnej witryny.

Bonusy I Oferta Promocyjna Betclic Mobile Dla Stałych I Nowych Klientów Serwisu

Zgodnie z informacjami zawartymi na stronie bukmachera, serwis od czasu do czasu oferować będzie specjalne bonusy mobilne dla swoich klientów. Co więcej, każdy mobilny użytkownik korzystać będzie mógł ze wszystkich oferowanych przez serwis promocji, bez względu na urządzenie oraz posiadaną aplikację Dzięki temu, korzystając z smartfonu otrzymasz dostęp do:

Dostępne Metody Płatności W Betclic Mobile

Korzystając z aplikacji mobilnych otrzymujesz dostęp nie tylko do atrakcyjnej oferty zakładów, ale także pełnowymiarowego panelu płatności, który dostępny jest po zalogowaniu się do serwisu. Dzięki temu, bez problemu wpłacisz i wypłacisz pieniądze za pomocą: Visa, Mastercard, Maestro, Trustly, ecoPayz.

Wszystkie dostępne metody płatności są całkowicie bezpłatne oraz natychmiastowe. Co więcej, aplikacje spełniają wszelkie wymogi bezpieczeństwa, przez co Twoje depozyty będą w 100% bezpiecznie. Pamiętać także należy, że Betclic to bukmacher działający legalnie, na podstawie licencji wydanej przez Ministra Finansów Rzeczypospolitej Polskiej. Licencja ta jest także gwarantem bezpieczeństwa Twoich depozytów i wszystkich środków finansowych przekazywanych do serwisu.

Podsumowanie
Betclic
ZATWIERDZONY
 • Atrakcyjna oferta zakładów na żywo
 • Dostęp do klubu VIP i dodatkowych wydarzeń
 • Aplikacja mobilna - iOS i Android

Bonus Powitalny:
200 zł

*Obowiązują warunki I zasady.

Podsumowanie

Podsumowując, jeżeli jesteś osobą, która typuj zakłady sportowe przede wszystkim z poziomu smartfonu, bukmacher ten jak najbardziej spełni Twoje oczekiwania. Betclic posiada dobrze zoptymalizowaną witrynę mobilną oraz płynnie działające i funkcjonalne aplikacje mobilne. Oferta serwisu jest bogata, a ilość dostępnych w danej chwili zakładów wynosić może nawet 30 000. Firma wychodzi na wprost oczekiwaniom swoich klientów także pod względem licznych promocji oraz szerokiego wachlarza usług dodatkowych. Co więcej, serwis posiada także atrakcyjną ofertę kasynową, która zdecydowanie urozmaici Twoje doświadczenia z firmą.

top