Recenzja Fortuna Aplikacji Mobilnej na Systemy Android i iOS

Fortuna nie akceptuje graczy z Twojego kraju!
Naszym najlepszym wyborem dla Ciebie jest:

Etoto rejestracja

Fortuna to jeden z liderów branży bukmacherskiej na Polskim rynku. Taka sytuacja to nie przypadek, a raczej wynik ciężkiej pracy i ciągłych udoskonaleń posiadanej oferty. Bez wątpienia, serwis ten zawdzięcza swoją pozycję również i doskonałej ofercie mobilnej, która to należy do jednej z najlepszych na Polskim rynku. Bukmacher dba o najwyższą jakość oferowanych usług. Fortuna jako pierwsza w Polsce (na podstawie decyzji Ministra Finansów RP) otrzymała zgodę na możliwość zawierania zakładów online oraz LIVE - również zawieranych za pośrednictwem aplikacji mobilnych.

Fortuna to również wieloletnie, międzynarodowe doświadczenie - firma należy do międzynarodowej grupy, działając na terenie Czech, Słowacji i Rumunii.  Posiadanie ponad 20 lat doświadczenia praktycznie gwarantuje najwyższą jakość oferowanych usług mobilnych oraz płynnie działających, wysoce interaktywnych aplikacji mobilnych.

Skończyły się już czasy, w których serwisy bukmacherskie zdominowane były przez tradycyjne metody dostępu do oferty - komputery PC. Dzisiaj bez problemu postawisz zakład na tablecie, smartfonie lub praktycznie każdym urządzeniu z dostępem do Internetu. Czy warto używać aplikacji mobilnych? Zdecydowanie tak! Każdy kto obstawiał, z pewnością powie Ci, że czasami wręcz liczą się sekundy. Dzięki ofercie mobilnej, postawienie zakładu jest niesamowicie szybkie, co z kolei z pewnością przełoży się na lepsze wyniki i wygrane. Zainteresowany jesteś ofertą mobilną serwisu Fortuna? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat posiadanej oferty mobilnej, działania poszczególnych wersji platformy oraz tego, co oferują? Jeśli tak, to koniecznie zapoznaj się z zawartością tej recenzji!

Fortuna

Oceniony przez: Mariusz

author

NIE ZATWIERDZONY

Generalne Informacje
 • Regulacje: Ministerstwo Finansów Polska
 • Zakłady na żywo: Dostępne
 • Topowe Sporty: Piłka nożna, Tenis, Koszykówka, Hokej na lodzie
 • Obsługa klienta: 24/7
 • Platformy: Browser, Android & iOS
 • Recenzja strony internetowej: Fortuna Recenzja
Ocena ogólna
1/10

Ocenione przez 379 użytkowników

Legalne / Bezpieczne
 • Ministerstwo Finansów Polska
Aktualna oferta

Niedostępne

NIE ZATWIERDZONY

Doświadczenie

1/10

Jakość usług pomocy

1/10

Promocje

1/10

Bezpieczeństwo

1/10
*Obowiązują warunki I zasady. Odwiedź stronę bukmachera, aby uzyskać więcej informacji

Wersja mobilna serwisu Fortuna - działanie, podobieństwa oraz różnice

Każda osoba praktycznie jednoznacznie zgodzi się ze stwierdzeniem, że wersja mobilna serwisu Fortuna jest bardzo podobna do jej tradycyjnej wersji. Jest to oczywiście pozytywny aspekt - cała witryna jest bardzo dobrze zorganizowana, a wszelkie informacje przedstawione są w czytelny sposób. Wprawione oko bez problemu dostrzeże wiele podobieństw, co jest niewątpliwą zaletą dla osób już korzystających z serwisu, ale chcących równocześnie przenieść się na bardziej wygodną wersję mobilną. Do zalogowania się w serwisie posłużą Ci te same dane, co w przypadku tradycyjnej witryny komputerowej.

Co w przypadku nowych użytkowników serwisu Fortuna? Po pierwsze, z Fortuna mobile korzystać będziesz mógł w 100% niezależnie - serwis w żadnym stopniu nie jest zależny od tradycyjnej wersji. Oznacza to, iż utrzymasz pełną funkcjonalność serwisu, wraz z możliwością utworzenia nowego konta, dokonywaniem płatności, ofertą na żywo itd. Jest to jedna z największych zalet wersji mobilnej.

Analizując techniczne aspekty serwisu, spełnia on wszystkie wymogi. Po pierwsze, poziom bezpieczeństwa jest naprawdę wysoki. Całość przesyłanych danych szyfrowana jest w czasie rzeczywistym, gwarantując bezpieczeństwo Twoich danych oraz przekazywanych informacji. Nie ważne czy z serwisu korzystasz na 12 calowym tablecie, czy też 4 calowym telefonie - strona automatycznie wykryje posiadane urządzenie oraz dopasuje się do rozdzielczości Twojego ekranu. Wersja mobilna strony została również bardzo dobrze zoptymalizowana - czas wczytywania witryny jest naprawdę niski, a strona działa płynnie i bez zacięć. Niemniej jednak, pamiętaj o posiadaniu w miarę nowoczesnego smartfona - to jak witryna działać będzie na Twoim urządzeniu uzależnione będzie głównie od mocy obliczeniowej procesora oraz posiadanej ilości pamięci RAM (szczególnie jeśli myślisz o korzystaniu z oferty live oraz streamingu).

Aplikacja mobilna serwisu Fortuna na telefony z systemem operacyjnym Android

Aplikacja mobilna serwisu Fortuna

Najczęściej zadawanym pytaniem jest “czy warto korzystać z aplikacji mobilnej, jeśli serwis posiada wersję mobilną na przeglądarkę?”. Odpowiedź praktycznie zawsze będzie twierdząca, szczególnie w przypadku bukmachera Fortuna.

Po pierwsze, każda osoba korzystająca z aplikacji mobilnej Fortuna na Android zyskuje ogromną ilość udogodnień, niedostępnych w przypadku mobilnej wersji przeglądarkowej. Korzystając z aplikacji, uzyskasz dostęp przede wszystkim do powiadomień push, które błyskawicznie poinformują Cię o wygranych oraz dostępnych bonusach. Co więcej, aplikacja na systemy Android umożliwi Ci szybkie dokonywanie płatności bezpośrednio z poziomu Twojego telefonu. Otrzymasz również dostęp do szczegółowych statystyk na temat analiz sportowych, match trackera (pozwalającego Ci na wizualizację meczów), streamów online. Ogromną zaletą aplikacji mobilnej jest również możliwość dokonywania szybkich zakładów - czasami o wygranej decydują sekundy.

Jak pobrać oraz zainstalować aplikację mobilną na system Android?

Niestety, ze względu na przepisy wewnętrzne sklepu Google na system Android, pobranie i instalacja aplikacji Fortuna z oficjalnych źródeł nie jest możliwa - Google nie wspiera aplikacji hazardowych.

Dlatego też, instalacja aplikacji odbywa się z pliku nieoficjalnego, zamieszczonego na oficjalnej stronie internetowej Fortuna. Aby poprawnie zainstalować aplikację, należy:

 1. Uruchomić ustawienia zabezpieczeń w swoim telefonie
 2. Odszukać pozycję “Instalacja z niezaufanych źródeł” oraz zezwolić na takie instalacje
 3. Udać się na oficjalną stronę internetową Fortuna oraz pobrać aplikację
 4. Poczekać na całkowite pobranie pliku oraz zainstalować go

Podczas pierwszego (i każdego kolejnego) uruchomienia program sprawdzać będzie dostępne aktualizacje. Jeśli takowe będą wymagane, zostaną one automatycznie pobrane.

Pamiętaj o posiadaniu wersji systemu przynajmniej na poziomie 4.4. Co więcej, w zależności od konfiguracji i sposobu w jaki użytkujesz swoje urządzenie, może mieć to wpływ na płynność działania aplikacji. Jeśli korzystać zamierzasz głównie z oferty streamów na żywo, upewnij się, że urządzenie posiada wystarczającą ilość pamięci RAM (przynajmniej 1GB). Fortuna aplikacja na telefon testowana była na w miarę nowoczesnym smartfonie ze średniej półki. Taka konfiguracja jest zdecydowanie wystarczająca, a całość serwisu działać będzie bardzo płynnie, bez zacięć oraz zawieszenia w działaniu.

Aplikacja mobilna serwisu Fortuna na telefony z systemem operacyjnym iOS

Fortuna Aplikacja mobilna na systemy operacyjne iOS wygląda oraz działa na takiej samej zasadzie, co wyżej wymieniona aplikacja na systemy Android. Korzystając z niej, uzyskasz dostęp do tej samej oferty, bonusów oraz możliwości.

Zasadniczą różnicą jest łatwość instalacji. W przypadku urządzeń spod znaku jabłka, pobieranie oraz instalacja jest bardzo prosta i sprowadza się do trzech kroków:

 1. Wejdź na App Store
 2. Odszukaj program i kliknij przycisk instalacji
 3. Uruchom aplikację

To wszystko. Aplikacja zostanie pobrana i zainstalowana automatycznie. Program sam zainstaluje wszelkie wymagane aktualizację - Twoim jedynym zadaniem będzie zalogowanie się w serwisie.

Czy Fortuna aplikacja mobilna działać będzie również na starszych modelach iPhone i iPad? Zdecydowanie tak. Aplikacja wymaga systemu operacyjnego w wersji 8.0 i wyższej. Niemniej jednak, w przypadku korzystania z starszego telefonu należy liczyć się z okazjonalnymi problemami, szczególnie podczas oglądania transmisji na żywo. Spowodowane jest to niewystarczającą ilością pamięci RAM (jedynie w przypadku naprawdę starych modeli iPhone: 3GS oraz 4).

Wersja mobilna serwisu Fortuna: oferta bonusowa i promocje

Korzystanie z wersji mobilnej serwisu uprawnia Cię do wykorzystania pełnej oferty bonusów oraz programów lojalnościowych, tak jak w przypadku korzystania z tradycyjnej wersji serwisu. Twój pierwszy zakład do określonej kwoty pozbawiony zostanie ryzyka przegranej, otrzymasz bonus 100% do swojego wkładu, a Twój każdy zakład otrzymywać będzie punkty, które wymienić można na atrakcyjne nagrody. Co więcej, Fortuna organizuje również ograniczone czasowo promocje przeznaczone jedynie na wersje mobilne serwisu - wystarczy jedynie dokładnie sprawdzać dostępne bonusy oraz oferty promocyjne.

Fortuna: płatności mobilne oraz dostępne sposoby wpłaty

Zdecydowanie jedną z największych zalet aplikacji mobilnej Fortuna jest wspieranie płatności mobilnych. Posiadając aplikację (zarówno na systemy Android, jak i iOS) swoje konto doładujesz w mgnieniu oka, bezpośrednio w aplikacji. Dodatkowo, raz podane informacje na temat Twojej karty zostaną automatycznie zapisane, co znacząco ułatwi doładowanie Twojego konta w przyszłości. Za wpłaty dokonane przy pomocy kart płatniczych nie pobierana jest żadna prowizja, a środki deponowane są automatycznie.

Fortuna Aplikacja na telefon wspiera również płatności tpay, umożliwiając tym samym dokonanie płatności przy pomocy każdego banku działającego na terenie całej Polski. Również i w tym przypadku za wpłaty nie pobierana jest żadna prowizja.

Podsumowanie

Fortuna od lat klasyfikuje się w czołówce najbardziej popularnych serwisów bukmacherskich w Polsce. Firma działa w pełni legalnie posiadając licencję wydaną przez Ministerstwo Finansów RP. Będąc najdłużej działającą firmą tego typu w Polsce, Fortuna stale oraz przez lata udoskonalała swoją ofertę. Owocem tych starań jest również oferta mobilna, która stoi na najwyższym światowym poziomie.

Fortuna wspiera dwie najbardziej popularne platformy - Android i iOS. Co więcej, serwis posiada świetnie działającą wersję przeglądarkową swojej strony internetowej. Dzięki temu, mobilne korzystanie z serwisu możliwe jest z poziomu każdego urządzenia z dostępem do Internetu.

Oferta mobilna jest w pełni bezpieczna, a korzystanie z aplikacji jest bardzo intuicyjne - ich obsługa nie powinna sprawić problemów nawet starszym osobom. W odróżnieniu od innych serwisów tego typu, Biuro Obsługi Klienta Fortuna w pełni wspiera język Polski, co okazać może się zbawiennie, w przypadku posiadania problemów z działaniem serwisu. Fortuna zlokalizowana jest w Polsce, posiada konta bankowe oraz tutaj odprowadza podatki. Jest to ważny aspekt, jeśli chodzi o bezpieczeństwo oraz legalność działania - większość bukmacherów to serwisy zagraniczne (często również nie wspierające języka Polskiego). Taka sytuacja będzie miała ogromne znaczenie, szczególnie w przypadku nieporozumień i sporów między klientem a serwisem świadczącym usługi.

Jeśli chodzi o pomoc w serwisie, profesjonalna i dobrze wyszkolona obsługa odpowie na każde Twoje pytanie. W odróżnieniu od innych serwisów tego typu, korzystając z tego bukmachera udać możesz się również do jednego z setek punktów zlokalizowanych na terenie całego kraju - bardzo dobry pomysł w przypadku posiadania jakichkolwiek pytań. Jedno jest pewne - korzystając z oferty mobilnej serwisu Fortuna, prawie na pewno spełni ona Twoje oczekiwania.

top