Recenzja oferty mobilnej zakłady bukmacherskie STS

Sts nie akceptuje graczy z Twojego kraju!
Naszym najlepszym wyborem dla Ciebie jest:

Etoto rejestracja

Niegdyś jedynie niszowy produkt używany przez nielicznych, dzisiaj, oferta mobilna danego serwisu nieczęsto stanowi o sukcesie lub porażce danego bukmachera. Z takiej kolei rzeczy bardzo dobrze zdaje sobie sprawę bukmacher STS, który od swoich początków intensywnie inwestował w rozwój nowoczesnych technologii, Owocem tych prac jest wręcz perfekcyjna oferta mobilna, która spełni oczekiwania każdego Polskiego gracza.

Jeśli jesteś osobą, która ciągle jest ruchu oraz opiera swoją grę o dobrze działające usługi mobilne, koniecznie zapoznaj się z tym, co do zaoferowania posiada STS zakłady bukmacherskie. W tej recenzji dowiesz się wszystkiego na temat działania aplikacji mobilnych STS, jak i również dedykowanej wersji przeglądarkowej serwisu.

Sts

Oceniony przez: Mariusz

author

NIE ZATWIERDZONY

Generalne Informacje
  • Regulacje: Ministerstwo Finansów Polska
  • Zakłady na żywo: Dostępne
  • Topowe Sporty: Piłka nożna, Tenis, Koszykówka, Siatkówka
  • Obsługa klienta: 24/7
  • Platformy: Browser, Android App, Apple App
  • Recenzja strony internetowej: Sts Recenzja
Ocena ogólna
1/10

Ocenione przez 457 użytkowników

Legalne / Bezpieczne
  • Ministerstwo Finansów Polska
Aktualna oferta

Niedostępne

NIE ZATWIERDZONY

Doświadczenie

1/10

Jakość usług pomocy

1/10

Promocje

1/10

Bezpieczeństwo

1/10
*Obowiązują warunki I zasady. Odwiedź stronę bukmachera, aby uzyskać więcej informacji

Wersja mobilna strony internetowej zakłady bukmacherskie STS

Każda osoba bez wątpienia zgodzi się ze stwierdzeniem, że korzystanie z urządzenia mobilnego nie jest aż tak intuicyjne, jak w przypadku tradycyjnych witryn na komputery stacjonarne. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę również STS, oferując wersję mobilną swojej witryny, która jest na prawdziwie wyższym poziomie.

Na pierwszy rzut oka, wersja mobilna witryny wydaje się jedynie uproszczoną wersją tradycyjnej strony, co nie jest do końca prawdą. Strona, pomimo swojej prostoty, posiada tę samą funkcjonalność oraz ofertę, a uproszczona została jedynie część graficzna serwisu. Uproszczenie to wpłynęło również na szybkość ładowania się witryny, która jest naprawdę imponująca. Strona działa płynnie, stabilnie oraz nie zawiesza się nawet na starszych, słabszych urządzeniach.

Jeśli kiedykolwiek korzystałeś z oferty „tradycyjnej” bukmachera STS, bez problemu odnajdziesz się również i w witrynie mobilnej — strona zaprojektowana została w taki sposób, aby rozmieszczenie poszczególnych funkcji odpowiadało tym z witryny na komputery. Co więcej, strona mobilna serwisu wspiera możliwość rejestracji nowych użytkowników, sprawiając, że posiadanie komputera staje się całkowicie zbyteczne — nie jest on wymagany na żadnym etapie tworzenia konta w serwisie.

Zmianie nie uległ również wygląd betslipu (miejsca, gdzie zapoznać się można z wybranymi zakładami, jeszcze przed dokonaniem płatności). Również i w przypadku wersji mobilnej, znajduje się on po prawej stronie ekranu oraz działa identycznie do tego oferowanego w tradycyjnej wersji.

Wersja mobilna serwisu STS na urządzenia z systemem operacyjnym Android

Zakłady bukmacherskie STS wychodzi na wprost oczekiwaniom swoich klientów, oferując aplikacje mobilne, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wybrednych klientów. Czego oczekiwać możesz korzystając z aplikacji mobilnej na system Android?

Zakłady bukmacherskie STS wychodzi na wprost oczekiwaniom swoich klientów, oferując aplikacje mobilne, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wybrednych klientów.

Aplikacja działa płynnie, stabilnie oraz nie spowalnia nawet starszych urządzeń. Niemniej jednak, jeśli planujesz intensywnie korzystać ze streamów online, upewnij się, czy Twoje urządzenie posiada przynajmniej 1 GB pamięci ram. Starsze urządzenia mogą mieć problemy z “udźwignięciem” ilości danych przesyłanych przez bukmachera.

Jak zainstalować aplikację mobilną STS na Android? Niestety, ze względu na politykę Google, instalacja aplikacji STS z oficjalnego sklepu nie jest możliwe, a odpowiedni plik instalacyjny pobrać należy z oficjalnej strony STS.

Twoim pierwszym krokiem w procesie instalacyjnym będzie upewnienie się, czy Twoje urządzenia akceptować będzie aplikacje pochodzące z nieznanych źródeł. Aby to sprawdzić, należy udać się do ustawień Twojego urządzenia oraz kliknąć zakładkę “zabezpieczenia”. Następnie odnaleźć należy pozycję “Nieznane Źródła” oraz przesunięcie suwaka na pozycję aktywną. Kolejny krok to już udanie się na oficjalną witrynę STS oraz pobranie pliku instalacyjnego, oraz jego instalacja. Pamiętaj — aplikacja działa poprawnie jedynie z systemem Android w wersji 4.2 i wyższe. Zalogować się w aplikacji mobilnej możesz za pośrednictwem tych samych danych, co w przypadku tradycyjnej witryny serwisu STS.

Aplikacja mobilna bukmachera STS na urządzenia z systemem operacyjnym iOS

Korzystając z aplikacji na urządzenia Apple, otrzymasz tą samą, wysoką jakość, jak w przypadku aplikacji na urządzenia Android. Układ oraz pozycja poszczególnych elementów jest taka sama, a aplikacja wspiera tę samą ofertę, co tradycyjna strona serwisu.

Zasadniczą różnicą aplikacji iOS jest sam proces instalacyjny, który jest zdecydowanie prostszy. Aby ją zainstalować, wystarczy jedynie udać się do App Store, wyszukać “STS Online” oraz nacisnąć przycisk rozpoczynający instalację. Aplikacja zostanie automatycznie pobrana i zainstalowana na Twoim iPhone lub iPad. Pamiętaj — do zalogowania się w serwisie posłużą Ci te same dane, co w przypadku tradycyjnej witryny na komputery stacjonarne. Aplikacja wymaga posiadania urządzenia z systemem operacyjnym na poziomie 8.0 lub wyższym oraz możliwa jest do pobrania całkowicie bezpłatnie.

Bonusy dla użytkowników aplikacji STS mobile

Bukmacher STS stara się zachęcić swoich użytkowników do korzystania z aplikacji mobilnych, nagradzając każdą osobę voucherem w wysokości 20 zł na zakłady oferowane wewnątrz platformy.

Aby otrzymać voucher, należy jedynie pobrać oraz zalogować się do aplikacji mobilnej, oraz wyrazić chęć odebrania vouchera. Oferta mobilna ograniczona może być czasowo. Ważność danej promocji możesz sprawdzić na oficjalnej stronie STS, w zakładce “Bonusy”.

Każdy użytkownik aplikacji mobilnych kwalifikuje się również do Klubu STS, który nagradzać Cię będzie punktami za każdy zakład (wygrany i przegrany). Trzy najwyżej sklasyfikowane osoby z każdego miesiąca otrzymają odpowiednio 100 000 zł za pierwsze miejsce, 20 000 zł za drugie oraz 15 000 zł za trzecie miejsce.

Każdy klient wykorzystujący aplikacje mobilne uzyskać może również dostęp do specjalnej strefy VIP, dostępnej dla najaktywniejszych klientów. Będąc członkiem klubu VIP otrzymasz specjalne przywileje, takie jak zaproszenia na wydarzenia i prezenty urodzinowe, błyskawiczną autoryzację zakładów oraz dedykowaną konsultantkę wraz z priorytetową obsługą klienta.

Płatności w aplikacjach bukmachera STS mobile

Zarówno aplikacja na systemy Android, jak i iOS wspierają możliwość szybkich wypłat gotówki z serwisu, co jest znaczącym udogodnieniem. Jedyne co wystarczy zrobić to raz dodać swoje konto bankowe, a kolejne wypłaty odbywać się będą za naciśnięciem jednego przycisku. Pamiętaj — do wypłaty można zlecić jedynie środki z konta depozytowego. Jeśli planujesz wypłacić środki ze swojego konta bonusowego, upewnij się, czy spełniły one warunek obrotu. Jeśli warunek został spełniony, środki automatycznie przelane zostaną na Twoje konto depozytowe.

Co więcej, aplikacja mobilna STS obsługuje szereg pośredników wpłat na konto. Depozytu dokonasz szybko i bezproblemowo, korzystając z następujących metod:

Przelewy oraz wszelkie dane przekazywane pomiędzy urządzeniem a serwerem STS są szyfrowane w czasie rzeczywistym, gwarantując pełne bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz zdeponowanych środków. Pełna ochrona aktywna jest zarówno podczas korzystania z aplikacji, jak i przy wykorzystaniu wersji mobilnej strony internetowej STS.

Bezpieczeństwo danych podczas korzystania z oferty mobilnej serwisu STS

Jeśli jesteś osobą, która ceni sobie wysoki poziom bezpieczeństwa również podczas korzystania z oferty mobilnej, rozwiązania oferowane przez STS bez problemu spełnią Twoje oczekiwania. W jaki sposób serwis chroni Twoje dane? Po pierwsze, całość przekazywanych danych pomiędzy Tobą a serwisem odbywa się przy wykorzystaniu szyfrowanego połączenia. Nad bezpieczeństwem danych czuwa wysokiej klasy certyfikat SSL, wydany przez Unizeto Technologies S.A. STS posiada również zgody na przechowywanie fotokopii dowodów tożsamości i innych danych wydaną przez Ministerstwo Finansów RP.

Zgodnie z Polskim prawem, każdy użytkownik serwisu na prawo do dowolnej zmiany, modyfikacji lub nawet usunięcia swoich danych osobowych z serwisu. Zmian dokonać można poprzez zakładkę “Dane osobowe” dostępną w panelu “Moje konto”, jak i również poprzez kontakt za pośrednictwem biura obsługi klienta.

Podsumowanie

STS to największy Polski bukmacher, który od momentu powstania z powodzeniem działa na terenie całego kraju. Inwestując nieprzerwanie w rozwój nowoczesnych technologii, serwis zdystansował krajowych konkurentów, szczególnie pod względem oferty mobilnej.

Korzystanie z bukmachera STS zalecamy każdej osobie, która stawia duży nacisk na bezpieczeństwo oraz łatwość w rozwiązywaniu problemów. STS działa wyłącznie na terenie Polski, a każdy problem lub pytanie użytkowników rozwiązywane jest w oparciu o język Polski. Jest to duży plus, w porównaniu do zagranicznych bukmacherów, które bardzo często nie wspierają Polskiego. Co więcej, STS zlokalizowany jest na terenie Polski, a każdy spór może zostać rozwiązany w oparciu o Polskie przepisy prawa.

Niewątpliwe zalety serwisu STS to bogata oferta, świetnie działające aplikacje mobilne, a nawet własny system płatności, który znacząco ułatwia cały proces. Serwis posiada również centrum klienta, w którym ekspresowo znajdziesz rozwiązanie problemu, bez potrzeby kontaktu z biurem obsługi klienta. Zestawiając ofertę STS na tle innych online bukmacherów wręcz na próżno jest szukać minusów tego serwisu — nie bez powodu od lat zajmuje on pierwsze miejsce w Polskich rankingach.

Oferowane przez serwis aplikacje i strona mobilna stoi na najwyższym, światowym poziomie. Dzięki poświęceniu 100% uwagi na prowadzenie działalności na terenie Polski, oferta STS zakłady bukmacherskie jest wyjątkowa pod każdym względem. Jedno jest pewne — jeśli jesteś osobą, która oczekuje jedynie najwyższej jakości usług, koniecznie zapoznaj się z tym, co do zaoferowania posiada bukmacher STS.

Conclusion
Sts

Nie zatwierdzony

Nasz ekspert znalazł powody, by nie dodawać tego bukmachera do naszego wyboru rekomendowanych witryn. Zalecamy wypróbowanie niektórych zweryfikowanych bukmacherów poniżej:

arrow
top